25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Apmācības par projekta pieteikuma aizpildīšanas metodiku, biznesa plāna izstrādi un atīstības projektu pamatiem

Pārgaujas novada pašvaldības grantu konkursa ietvaros dalībniekiem un visiem interesentiem tiks rīkotas apmācības par pieteikuma aizpildīšanas metodiku, biznesa plāna izstrādi un attīstības projektu pamatiem. Apmācības notiks 2018. gada 27. martā plkst. 11.00 sēžu zālē “Iktēs”, Stalbē, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.

Apmācības vadīs lektore Olita Untāla, kura ir AS Attīstības finanšu institūcijas “Altum” Vidzemes reģiona vadītāja.

Vairāk par pašvaldības izsludināto grantu konkursu lasīt šeit

Sīkāka informācija pa tālr. 27324346 (Eva Meijere)

Uz apmācībām laipni aicināti arī tie interesenti, kuri negrasās piedalīties grantu konkursā.