23.03.2018, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Pašvaldības projektu konkurss 2018
  Pārgaujas novada pašvaldība aicina iesniegt pieteikumus pašvaldības projektu konkursam līdz 15. aprīlim ...
 • Pārgaujas novada pašvadība izsludina grantu konkursu
  Komercdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai ...
 • Iespēja piedalīties lielākajā Vidzemes uzņēmēju izstādē
  Aicinām novada uzņēmējus pieteikt savu uzņēmumu eksponēšanai Pārgaujas novada stendā ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
 • Pārgaujas novada pašvaldībai jauni sadarbības partneri Moldovā
  Pēc vizītes Pārgaujas novadā ar delegāciju no Riškani rajona padomes parakstīta vienošanās par sadarbību ...
 • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1679, pašlaik vēro: 18.

Vai esat informēti par iespēju iegūt audžuģimenes statusu?
Nē, bet vēlos iegūt šādu informāciju
» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldība izdevusi galda kalendāru 2018. gadam

Arī 2018. gadam Pārgaujas novada pašvaldība ir izdevusi galda kalendāru - “Radīts
Pārgaujas novadā”. Šis ir jau ceturtais Pārgaujas novada galda kalendārs, kurš sniedz informāciju par novada uzņēmējiem. 2018. gadā uzmanība tiek pievērsta tam, ka uzņēmēji, kuri darbojas Pārgaujas novadā, pārstāv dažādas uzņēmējdarbības nozares, sniedz pakalpojumus, kā arī ražo daudzveidīgus produktus.

2017. gadā tika izveidota preču zīme “Radīts Pārgaujas novadā”, kas rotā galda kalendāra vāku un kas ir Pārgaujas novada pašvaldības dāvana novada uzņēmējiem Latvijas 100. gadadienā. Preču zīme ļaus mums pašiem, kā arī novada viesiem labāk pamanīt un novērtēt tos pakalpojumus, ko piedāvā mūsu novada iedzīvotāji. Zīme veicinās vietējo preču apmaiņu. Lauku teritorijā, kur darbojas mazi uzņēmumi, ikkatrs ražojums vai pakalpojums līdzinās autordarbam, tāpēc zīmolā apzināti iekļauts nevis vārds “ražot”, bet gan “radīt”, kas liecina par produkcijas veidošanas procesu tā, neatkārtojamību, autorību.

Katrs kalendāra mēnesis ir veltīts kādam novada uzņēmējam, un tajā redzami tādi novada uzņēmumi kā “Straubek”, “Oma Food”, “Baltic Vikings”, “EK Ovo” un “Straupes ligzda”, “Unguri”, “Aijas Kūkas”, z/s “Idumēni”, z/s “Muižnieki”, z/s “Ūdensrozes”, z/s “Jaunzemi”, “Roze MJ” un “GRG Food”.

Pārgaujas novada pašvaldība galda kalendārus izdod jau kopš 2015. gada, ar mērķi vairāk iepazīstināt novada iedzīvotājus, kā arī viesus ar vietējiem uzņēmējiem un to darbības nozarēm un virzieniem. 2015. gadā tika izdots pirmais galda kalendārs “Pārgaujas novada gardumi”, kurā apkopota informācija par mājražotājiem novadā, 2016. gadā tapa galda kalendārs “Pārgaujas novada meistardarbi”, iepazīstinot ar radošajiem uzņēmējiem un amatniekiem, bet 2017. gadā kalendārā varēja atrast informāciju par naktsmītnēm Pārgaujas novadā. Šajā gadā kalendāra kopējā vadlīnija ir “Radīts Pārgaujas novadā” un uzņēmēji, kuri 2017. gadā uzrādījuši izaugsmi, bijuši jaunatklājums, vai arī ir jau tradīcijām bagāts uzņēmējs.

Galda kalendāru “Radīts Pārgaujas novadā” iespējams iegādāties Stalbes, Straupes un Raiskuma pagastu pārvaldēs – kasēs, un tā cena ir 2,78 EUR.

Pagastu pārvaldēs joprojām iespējams iegādāties arī Pārgaujas novada pašvaldības izdotos sienas kalendārus, kuru cena ir 1,57 EUR.


Vēlam visiem pamanīt to vērtīgo un unikālo, ko rada mūsu novadā!

Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv