25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Koncerts "Ziemas ceļa idille"

26. decembrī plkst. 18.00 Raiskuma pagasta tautas namā “Auciemmuiža” ar koncertu “ZIEMAS CEĻA IDILLE...” uzstāsies trio “MEDIANTE”.

Ieejas maksa EUR 1.50.

“Mediante” ir profesionāls un muzikāli dinamisks trio, kas katrā jaunā aranžijā meklē harmonisku akadēmiskā smalkuma un svingam raksturīgās improvizācijas apvienojumu. Lai atsvaidzinātu klausītāju jau ierasto repertuāru, trio Latvijas un pasaules mūzikas pērļu vidū apzināti meklē sen nedzirdētas un mazliet piemirstas kompozīcijas. Mūziķi – Aija Bērziņa, Zane Jankuna un Māris Rozenfelds – iepazinās, kopā mācoties Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā. Līdz šim jaunieši ieguvuši akadēmiskās zināšanas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kā arī lepojas ar nozīmīgiem individuāliem sasniegumiem un plašu profesionālo pieredzi vietēja mēroga un starptautiskos koncertos.

Koncertā “Ziemas Ceļa Idille...” divu dzirkstošu vokālu un jūtīgas akordeona spēles izpildījumā būs iespēja latviešu valodā dzirdēt gan jau iemīļotas, gan mazāk dzirdētas Ziemassvētku dziesmas trio “Mediante” aranžijā. “Ziemas Ceļa Idille...” ir koncertuzvedums, kurā mūziķi aicina klausītājus doties aizrautīgā ceļojumā un kopā meklējot atbildi uz jautājumu – “Kāda ir ideālu Ziemassvētku recepte?”, caur dziesmu izdzīvot patiesu, jautru un gaiši smeldzīgu stāstu.