25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Aicina piedalīties Ziedu svētkos 2017

Ja esat radošs, atbalstāt dabas un dzīvnieku aizsardzību, aicinām ar pašdarinātu putnu, taureni, kameni, lācīti vai jebkuru citu dzīvu radību kuplināt jauno floristu veidoto izstādi Stalbes vidusskolas zaļajā zonā Zinību dienā 1. septembrī.

Šī gada tēma - Mans atraktīvais lauku zoodārzs

Savu izvēlēto zoodārza dzīvnieku varēs darināt arī uz vietas, Stalbes vidusskolā, 30. un 31. augustā no jebkuriem jūsu izvēlētiem materiāliem vai atvest jau gatavu darbu izstādīšanai skolas zālienā.

Darbosies arī labo vārdu kastīte, uzvarētājus gaidīs balvas.

Īpašs aicinājums piedalīties zoodārza tapšanā esošos un bijušos florisikas pulciņa dalībniekus.

Sīkāka informācija pie dārznieces un floristikas skolotājas Adrijas tālr. 26381544 .