25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Arī šogad turpināsim skriet pretī Latvijas simtgadei

Arī šogad turpināsim skriet pretī Latvijas simtgadei – Pārgaujas novada svētku ietvaros 15. jūlijā. Skrējiens norisināsies Raiskumā ar sacensību centru kempingā „Apaļkalns”, kur sev piemērotu distanci spēs atrast ikviens! 6KM un 10KM distances vedīs apkārt ainaviskajiem Raiskuma un Auciema ezeriem, savukārt skolēnu 1000M un pašu mazāko skrējēju 300M trases vīsies starp kempinga namiņiem.

Ar piemiņas balvām tiks apbalvoti katras dalībnieku grupas 1. – 3. vietas ieguvēji. Īpašas balvas absolūtajiem uzvarētājiem 6km un 10km distancēs sieviešu un vīriešu konkurencē. Dāvaniņas pašiem mazākajiem skrējējiem uzreiz pēc finiša.

Nolikumu skatīt ŠEIT

Reģistrācija sacensību dienā sākot no 8:30 līdz 10:00. Dalība pasākumā bez maksas!

Tiekamies Raiskumā!