25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Ungurmuižai 285! Ungurmuižas svētki 30. jūnijs – 2. jūlijs

2. jūlijā:
• plkst. 11.00 – 14.00 Ungurmuižas restorāna Muzikālās brokastis muižas parkā ar ģitāristu Ivaru Hermani. Pasākumu ar atspirdzinošu dzērienu atbalsta "Mediato". Cena 20,00 EUR, (galdiņu rezervācija pa t.25652388).
• plkst. 12.00 koncerts un interaktīvs pasākums bērniem “Reiz sensenos laikos”. Muzikāli interaktīva teātra spēle bērniem pēc H. K. Andersena pasakas "Princese uz zirņa"
Stāstu veidos kopā – aktieri, mūziķi, skatītāji un teatrāli interaktīvo spēli vadīs kāds teātra Āksts. Krāšņi tērpi un lieliska Valta Pūces mūzika!
Režisore Dita Balčus, komponists Valts Pūce, horeogrāfe Ieva Ozoliņa, aktieri Kārlis Derums, Kristiāna Abiļeva, Egija Silāre, Alīda Pērkone. Tālāk sekos pasākums muižas teritorijā ar izzinošu informāciju, pārsteigumiem, balvām. Takas kopējais garums 2km. Ieeja bez maksas.
.
Biļetes uz pasākumiem var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs vai Ungurmuižā.