25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Ungurmuižai 285! Ungurmuižas svētki 30. jūnijs – 2. jūlijs

1. jūlijā:
• plkst. 11.00 konference “Hernhūtiešu kustības fenomens Latvijas valsts simtgades kontekstā” (vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās konferencei un programma pa t. 22007332 vai info@ungurmuiza.lv). Lektori - Beāta Paškevica, Jānis Šiliņš, Gundars Ceipe, Aksels fon Kampenhauzens.
• Sadarbībā ar Cēsu Vēstures un mākslas muzeju izstāde “Neiepazītā Ungurmuiža”. Izstāde ir īpaša, jo pirmo reizi Ungurmuižā tiks eksponēti oriģināli priekšmeti, kas piederējuši muižas saimniekiem - Kampenhauzenu dzimtai.

• plkst. 19.00 “Mazie operas svētki”. Jubilejas koncerts, svētku kulminācija, kurā piedalīsies LNOB solisti Ilona Bagele, Evija Martinsone, Marlēna Keine, Krišjānis Norvelis, Raimonds Bramanis, Mihails Čuļpajevs un Juris Vizbulis, kā arī LNOB mūziķu kvintets Ilzes Ozoliņas vadībā. Baroka mūzikas skaņdarbi (G.F. Hendelis, K.V. Gluks, Dž. Rossini) un itāļu izcilas romantiskās mūzikas pērles (G.B.Martini, E.Toselli, E.Kurtis, V.Chiara, L.Arditi, C.A.Bixio u.c.).
Ieeja 10,00 EUR
.
Biļetes uz pasākumiem var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs vai Ungurmuižā.