25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

komēdija “ĀTRIE IGAUŅU PUIŠI”

1. jūlijā plkst. 21.00 brīvdabas kino vakars Raiskuma estrādē. Jautrā, asprātīgā un gaumīgā komēdija “ĀTRIE IGAUŅU PUIŠI”.

Tas ir stāsts par trīs igauņu puišiem, kas 80.gados aizbēg no Padomju laiku Igaunijas uz Zviedriju. Tur viņus uzņem kā īstus varoņus, kas izlauzušies no Dzelzs priekškara. Kolīdz mediju uzmanība noplok, disidenti atklāj, ka viņi priekš rietumiem nav nekas vairāk kā apnicīgi imigranti. Viņi atskārš, ka, lai sevi nodrošinātu, viņiem nāksies darīt kaut ko neiedomājamu... strādāt! Puiši izdomā neprātīgu plānu, kam jāgarantē panākumus Rietumu pasaulē! Taču tad lietas saiet galīgā ķīselī!

Ieeja bez maksas!