04.06.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
53, pašlaik vēro: 23.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaDalī pastaiga. Mūzikas un vīna vakars Ungurmuižā

Gaidot pavasari, aicinām uz košu saviesīgu vakaru Ungurmuižā! 12. martā plkst. 17.00 ar koncertprogrammu "Dalī pastaiga" viesosies laikmetīgā džeza grupa "Ainavisti" sadarbībā ar stepa dejas grupu "Soul Tap". Vakaru papildinās Spānijas vīnu degustācija un kompānijas “Mediato” pārstāvju stāstījumi par vīnu.

Mūziķi:
Edgars Cīrulis – klavieres
Svens Vilsons – ģitāra, vargāns
Dita Belicka – vokāls
Jānis Rubiks – bass
Pauls Ķierpe – bungas
Guna Kaše – steps
Annija Ķesele – steps
 
 “Ainavisti” ir jaunās paaudzes laikmetīgā džeza grupa no Rīgas. 2016. gadā grupa izdevusi debijas albumu, kas ieguvis augstu vērtējumu mūzikas kritiķu aprindās. Grupas repertuārā ir tās dalībnieku, galvenokārt „Ainavistu” dibinātāja Edgara Cīruļa oriģinālkompozīcijas, kurās jūtama dažādu mūzikas stilu ietekme. Tajās savijas elementi no akadēmiskās mūzikas, džeza apakšstiliem – hārdbopa, modernā džeza, frīdžeza –, no pasaules mūzikas, etno mūzikas un pat no progresīvā roka. Katrs stils muzikālajās ainavās ienes jaunas krāsas un nianses. 2016. gadā „Ainavisti” sāka sadarbību ar stepa dejas duetu „Soul Tap”, izveidojot koncertprogrammu „Dalī pastaiga”, kurā mūzika tiek papildināta ar stepa dejas horeogrāfijām un improvizācijām. Steps tajā pilda muzikālu, ritma instrumenta funkciju, un vienlaikus darbojas kā vizuāli izklaidējošs elements. Tā ir Latvijā unikāla, starpdisciplināra sadarbība starp talantīgiem un radošiem jaunās paaudzes džeza mūziķiem un profesionālām stepa dejotājām. „Dalī pastaiga” lauž stereotipu par laikmetīgo džezu kā par mūziku, „pie kuras nav iespējams dejot” un izceļ stepa dejas muzikālo dabu.

Programmas pirmatskaņojums notika 2016. gada 21. decembrī LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā, un, klausītāju labo atsauksmju uzmundrināti, jau šī gada aprīlī "Ainavisti" un "Soul Tap" dosies Eiropas koncerttūrē.

Biļetes cena 18,00 EUR. Tās nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs. Cenā iekļauta vīna degustācija un Ungurmuižas restorāna uzkodas pie vīna.

Ieva Malceniece,
Ungurmuižas vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv