25.01.2022, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
354, pašlaik vēro: 15.

» SākumlapaValmieras kinostudija piedāvā izrādi bērniem "SMURFIŅI UN MEŽA OLIMPIĀDE"

Smurfu mežā atkal notiek olimpiskās spēles. Smurfiņi tām cītīgi gatavojas. Pilnīgi negaidot, sacensībām piesakās arī sarkanais smurfs Sārtvaidzis, kurš ir nolēmis uzvarēt ar ne visai godīgiem paņēmieniem. Līdz ar to cīņa par uzvaru smurfiņiem kļūst daudz, daudz grūtāka. Vai godīgums uzvarēs viltību, vai draudzība pārspēs visas likstas? To nāc skatīties sportiski komiskā stāstā „Smurfiņi un meža olimpiāde”,
23.februārī plkst.13.00 Stalbes tautas namā. Režisors – Imants Strads, piedalās dažādu Latvijas teātru aktieri.

Papildus izrādei izsludinām zīmējumu konkursu “Smurfiņi un sports”!  Aicinām ikvienu mazo skatītāju uzzīmēt smurfiņus sportojam. Izrādes dienā, pats smurfu Paps izvēlēsies sešus labākos zīmējumus un apbalvos tos ar īpaši sagādātām balvām no smurfiņu sponsora “Food Union”. Katras izrādes beigās, trīs labākie zimējumi tiks izlikti apskatei facebook.com un draugiem.lv sociālajās lapās, kurās visa Latvija varēs izvēlēties labāko, kurš iegūs galveno balvu, braucienu četrām personām uz zināts centru “Ahha” Igaunijā!

Ieejas maksa EUR 1.50


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv