06.06.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
590, pašlaik vēro: 15.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaCeļojošais mūzikas un mākslas festivāls „Vadātājs” 18. februārī viesosies Ungurmuižā

Ceļojošais mūzikas un mākslas festivāls „Vadātājs” ziemas mēnešos steidz apceļot skaistākās Latvijas vietas un 18. februārī aicina pievienoties izbraukumam uz Ungurmuižu.

No plkst.18:00 Ungurmuižas kungu mājā izskanēs muzikāli koncerti Sniedzes Prauliņas izpildījumā kopā ar pavadošo grupu, gan arī Edgars Šubrovskis būs sarūpējis īpaši šim vakaram veltītu solo programmu. Komiķis Rūdolfs Kugrēns ar stāvizrādi „Nē nu jā” ar smaidu centīsies apskatīt latviešus un viņu īpatnības, savukārt laikmetīgās dejas izrāde „Sway” pētīs dejas un vizuālās mākslas mijiedarbību, kur par pamatu kā medijs tiks aplūkots papīrs, kas tiek izmantots gan kostīmos, gan kā materiāls izrādes norisēs.

Vietējo mūziķu sadaļā festivāla organizatori ir atklājuši muzikālo apvienību „Smilšu 13”, kas izpilda sev tīkamas dažādu dziesmu kaverversijas un ir cieši saistīta ar Pārgaujas novadu. Kā neiztrūkstošs vakara elements būs arī latviešu režisoru īsfilmas, kas debitējušas pēdējo trīs gadu laikā, ir izrādītas kino skatēs un dažas no tām arī saņēmušas atzinības un apbalvojumus.

Ceļojošais mūzikas un mākslas festivāls „Vadātājs” ir draudzīgs gan ģimenēm ar bērniem, gan arī jauniešiem. Ieeja pasākumā ir bez maksas un gaidīsim ikvienu, kuram ir interese par mūsdienu kultūras aktualitātēm.

Festivālu "Vadātājs"* organizē biedrība „HI” un to atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

*Ceļojošā mūzikas un mākslas festivāla „Vadātājs” mērķis ir piedāvāt kvalitatīvu un saistošu kultūras piedāvājumu ārpus galvaspilsētas. Ar šo ceļošanu pa skaistām un īpašām Latvijas pieturām „Vadātājs” vēlas izcelt jaunas kultūras pasākumu norises vietas, aktualizēt sadarbības iespējas reģionos un iepazīstināt vietējo publiku ar aktuālām kultūras parādībām.

Par festivāla „Vadātājs” aktualitātēm aicinām sekot:
Facebook: @CelojosaisFestivalsVadatajs un Twitter: @vadatajsfest
.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv