25.01.2022, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
350, pašlaik vēro: 20.

» SākumlapaŠopēna mūzika Ungurmuižā

23. oktobrī plkst. 16.00 Ungurmuižā uzstāsies pianists no Polijas, daudzu starptautisku konkursu laureāts Slavomirs Vilks (Sławomir Wilk).

Informācija par mūziķi:


Pianists dzimis 1982. gada 4. janvārī Ščecinā. Klavieres sācis spēlēt jau no sešu gadu vecuma. Ar izcilību absolvējis Mūzikas akadēmiju Gdaņskā, kā arī Karalisko Īrijas Mūzikas akadēmiju Dublinā.

Pianists ir daudzu Starptautisko pianistu konkursu laureāts, piemēram, Šopēna konkursā Marianskie Laznie (Čehijā), Darmštatē (Vācijā) un Paderewski konkursā Bidgoščā (Polijā), bijis pusfinālists Starptautiskajā Šopēna konkursā Varšavā 2005. gadā, un Hamamatsu konkursā 2006. gadā. Ieguvis pirmo godalgu starptautiskā Brāmsa kamermūzikas konkursā Gdaņskā, Polijā.

Jaunais mūziķis ir aktīvi piedalījies ievērojamu pianistu rīkotajos klavieru kursos (Kevin Kenner, Bernard Ringeissen, Dina Joffe, Yoheved Kaplinsky un John O'Conor), ieguvis dažādas stipendijas un godalgas, sniedzis daudz solo koncertu Polijā, Vācijā, Zviedrijā, Beļģijā, Francijā, Īrijā, ASV, Austrālijā, Dienvidāfrikā, Japānā un Ķīnā. Šobrīd viņš pasniedz studijas Mūzikas akadēmijā Gdaņskā, kā arī piedalās kā žūrijas loceklis dažādos konkursos jauniem mūziķiem Polijā un ārzemēs.

Biļešu cenas: 10 EUR
www.bilesuparadize.lv
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv