19.08.2019, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma "Rozulas skola" izsole
    Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atklātu atkārtotu (otro) mutisku izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.....
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1392, pašlaik vēro: 28.

Vai esat apmierināts/-a ar šīs vasaras laikapstākļiem?
» SākumlapaŠopēna mūzika Ungurmuižā

23. oktobrī plkst. 16.00 Ungurmuižā uzstāsies pianists no Polijas, daudzu starptautisku konkursu laureāts Slavomirs Vilks (Sławomir Wilk).

Informācija par mūziķi:


Pianists dzimis 1982. gada 4. janvārī Ščecinā. Klavieres sācis spēlēt jau no sešu gadu vecuma. Ar izcilību absolvējis Mūzikas akadēmiju Gdaņskā, kā arī Karalisko Īrijas Mūzikas akadēmiju Dublinā.

Pianists ir daudzu Starptautisko pianistu konkursu laureāts, piemēram, Šopēna konkursā Marianskie Laznie (Čehijā), Darmštatē (Vācijā) un Paderewski konkursā Bidgoščā (Polijā), bijis pusfinālists Starptautiskajā Šopēna konkursā Varšavā 2005. gadā, un Hamamatsu konkursā 2006. gadā. Ieguvis pirmo godalgu starptautiskā Brāmsa kamermūzikas konkursā Gdaņskā, Polijā.

Jaunais mūziķis ir aktīvi piedalījies ievērojamu pianistu rīkotajos klavieru kursos (Kevin Kenner, Bernard Ringeissen, Dina Joffe, Yoheved Kaplinsky un John O'Conor), ieguvis dažādas stipendijas un godalgas, sniedzis daudz solo koncertu Polijā, Vācijā, Zviedrijā, Beļģijā, Francijā, Īrijā, ASV, Austrālijā, Dienvidāfrikā, Japānā un Ķīnā. Šobrīd viņš pasniedz studijas Mūzikas akadēmijā Gdaņskā, kā arī piedalās kā žūrijas loceklis dažādos konkursos jauniem mūziķiem Polijā un ārzemēs.

Biļešu cenas: 10 EUR
www.bilesuparadize.lv
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv