25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Apmācības novada uzņēmējiem: Menedžmenta ABC (ko darbinieki sagaida no vadītāja)

31. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 15:30, Auciemmuižā

Semināru vadīs Armands Ābelītis. Armands Ābelītis ir viens no labākajiem Baltijas ekspertiem menedžmentā, pārdošanā un klientu apkalpošanā, “Perfect Sales” direktors, kurš apmācījis vairāk kā 45 000 dažādu uzņēmumu klientu apkalpošanas un pārdošanas nodaļu darbiniekus un viņu vadītājus. Armandam Ābelītim ir vairāk nekā 29 gadu praktiskā pieredze tirdzniecībā un tās vadībā.  19 gadu biznesa konsultāciju pieredze ir ļāvusi Armandam Ābelītim izstrādāt praksē balstītas dažādu tēmu un līmeņu apmācību programmas.

Detalizēta PROGRAMMA par semināru pieejama ŠEIT!
Reģistrēšanās 31. oktobra semināram līdz 27.oktobrim:

Turpinot pagājušā gada rudenī aizsākto pašvaldības sadarbību ar Latvijas Tirdzniecības Rūpniecības kameras Vidzemes nodaļu apmācību organizēšanā novada uzņēmējiem, arī šajā gadā uzņēmējiem būs iespējas apmeklēt apmācību-semināru ciklu bez maksas, kas norisināsies 31. oktobrī un 15. novembrī Auciemmuižā.

Apmācības apmeklēt aicināti dažādu nozaru un lielumu uzņēmēji no Pārgaujas novada. Pasākumu finansē Pārgaujas novada pašvaldība, nodrošinot novada uzņēmējiem to apmeklēt bez maksas. Reģistrēšanās dalībai ir obligāta.

Apmācību mērķis ir dot iespēju novada uzņēmējiem maksimāli pietuvināti darba vietai apmeklēt regulārus apmācību ciklus bez maksas ar profesionālu lektoru piedalīšanos.

Jautājumu gadījumā sazināties zvanot 29353779.

Pasākumu finansē:
Pārgaujas novada pašvaldība.
Pasākumu organizē:
Pārgaujas novada pašvaldība sadarbībā ar
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļu.

Informāciju sagatavoja:
Baiba Zvejniece