25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Muzikāla izrāde “ŠREKS CĪNĀS PAR FIONU”

“Valmieras kinostudija” piedāvā muzikālu izrādi “ŠREKS CĪNĀS PAR FIONU” 19. oktobrī plkst. 13:00 Stalbes tautas namā.

Tāltālajā mežā dzīve ritēja jauki un mierīgi, Šreks ar Ēzelīti nebēdnīgi dauzījās un abi plānoja Šreka skaistās kāzas ar Fionu. Bet tajā pašā laikā pie Tāltālās zemes karaļa ieradās princis Hugo, kurš atradis princešu izprecināšanas grāmatā noteikumu, ka princesi par sievu drīkst iegūt tikai sacensības veidā. Un, nu, lielā sacensība par Fionas roku un sirdi var sākties, Šrekam cīnoties godīgi, bet Hugo izmantojot negodīgus paņēmienus.

Izrādes režisors – Krišjānis Salmiņš, producents – Imants Strads, lomās iejutīsies atraktīvākie Valmieras teātra aktieri un viesmākslinieki.

Ieejas maksas EUR 1.50.