25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Informācijas diena Latvijas pilsonības pretendentiem Valmierā

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Cēsu nodaļa informē ka 20. oktobrī plkst. 11.00 Valmierā, Pārgaujas ģimnāzijā, Zvaigžņu ielā 4 notiks Informācijas diena tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas iegūt Latvijas pilsonību naturalizācijas kārtībā.

Informācijas dienā interesenti varēs uzzināt:
  • kādi ir Latvijas pilsonības iegūšanas noteikumi,
  • kādi dokumenti nepieciešami,
  • kādas ir naturalizācijas pārbaužu prasības.
Tāpat Informācijas dienu dalībnieki varēs iepazīties:
  • ar latviešu valodas pārbaudes kārtību – izpildīt klausīšanās un lasīšanas testu un rakstu darba paraugus,
  • ar Pilsonības likumā noteikto zināšanu pārbaudes kārtību – izpildīt Latvijas vēstures un Latvijas Republikas Satversmes testu paraugus.
Par piedalīšanos informācijas dienā Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde aicina pieteikties iepriekš Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Cēsu nodaļā pa tālruņiem 64123716, 64127993 vai ierodoties personīgi Cēsīs J.Poruka ielā 8 vai Valmierā Meža ielā 7.