25.01.2022, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
375, pašlaik vēro: 10.

» SākumlapaPārgaujas novada sporta svētki Straupē

Vēl atlicis pavisam nedaudz līdz vērienīgākajam Pārgaujas novada sporta notikumam - sporta svētkiem! Jau sestdien, 30. jūlijā, Straupes estrādes, sporta zāles un basketbola laukuma teritorijās Pārgaujas novada iedzīvotājus un viesus gaidīs visdažādākās sportiskās aktivitātes, un ko piemērotu un interesantu tieši sev spēs atrast ikviens!

Līdzās ne tikai ierastajiem, bet arī iecienītākajiem sporta veidiem novada svētkos - futbolam, strītbolam un pludmales volejbolam - būs daudz individuālo sporta veidu ar vairākām vecuma grupām gan maziem, gan lieliem. Detalizētāk skatīt šeit.


Sporta svētki sāksies plkst. 9:00, kad tiks dots starts velobraucienam apkārt ezeram. Brauciens sporta svētkos Straupē norisināsies pirmo reizi, tāpēc būs jo īpaši aizraujoši visiem kopā doties pa vēl nebrauktiem ceļiem un ainaviskām takām, kas vijas ap Riebiņu. Mazākajiem braucējiem paredzētas īsākas, bet ne mazāk interesantas distances Straupes centra rajonā. Noteikti neaizmirstiet ķiveri!

Sporta svētku oficiālā atklāšana norisināsies plkst. 10:00 Straupes estrādē
, kuras laikā tiks apbalvoti velobrauciena īsās un vidējās distances uzvarētāji. Uzreiz pēc tam tiks dots starts komandu sporta veidiem, kuriem jau drīz - pulksten 11:00 - sekos arī individuālās disciplīnas.

Ikvienam, kas sestdienu pavadīs sportiskā gaisotnē Straupē, būs iespēja izmēģināt pie mums īpaši populāro šaušanu ar loku izcilu pašmāju sportistu un treneru pavadībā. Varbūt atklāsim jaunos talantus?

Straupes pamatskolas stadionā norisināsies vieglatlētikas disciplīnas: tāllēkšana un 60 metru sprints, kur spēkiem mērosies bērni un jaunieši līdz 15 gadiem, kā arī pieaugušie. Šīs aktivitātes uzjundīs patīkamas atmiņas no skolas laikiem un rudenīgajām sporta stundām rīta agrumā!

Protams, arī šie sporta svētki neiztiks bez šautriņu mešanas, kas jau gandrīz pārtapusi par patīkamu tradīciju. Šo disciplīnu var veikt patiešām jebkurš, un veiksmīgākajiem tiks arī balvas.

Vismazākie sportisti īpaši aicināti piedalīties mešanā pa mērķi un braucienā ar velokartiem, kur ikviens saņems garšīgu pārsteiguma balviņu. Arī jauniešiem un pieaugušajiem būs iespēja izmēģināt velokartus, pietam arī pacīnīties par veiklākā braucēja titulu.

Arī šogad aicinām pieredzējušos sportistus uz zoles turnīru. Pirms tā būs iespēja piedalīties arī citās aktivitātēs, jo turnīrs sāksies plkst. 12:00 Straupes estrādē.

Pēc strītbola turnīra basketbola laukumā ikvienu gaidīs jaunums - basketbiatlons! Noskaidrosim ātrākos un precīzākos. Arī šajā disciplīnā būs dažādas vecuma grupas, tāpēc aicinām nākt kopā ar visu ģimeni.

Bez komandu un individuālajām disciplīnām šajos sporta svētkos paredzētas vairākas atrakcijas un izklaides. Pašiem mazākajiem būs iespēja iztrakoties piepūšamajās atrakcijās pie sporta zāles, un ikviens dalībnieks un apmeklētājs par nelielu samaksu varēs staigāt pa ūdens virsu jautrajās ūdensbumbās.

Plkst. 14:00 pludmales volejbola laukumā norisināsies konkurss "Precīzā serve", kur varēs iegūt balvas, trāpot pa apslēptajiem dārgumiem. Turpat pie laukumiem piedzīvosim atrakcijas "Ērik, uznes mani kalnā" atgriešanos sporta svētkos!

Sestdienas vakarā pirms pelnītās atpūtas un zaļumballes pulcēsimies uz apbalvošanas ceremoniju, kur tiks pasniegtas balvas katras disciplīnas un grupas trim labākajiem sportistiem.

Sporta svētku noslēgumā plkst. 22:00 ieskandināsim Straupes estrādi ballē kopā ar Ingusu Vidiņu un Ingūnu Lipsku - visiem sporta svētku dalībniekiem ieeja bez maksas! Gaidīsim Straupē!

Arta Martinsone


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv