25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Skrējiens "Pretī 100" Rozulā

Aizvadītajā gadā Straupē notika pirmais skrējiens „Pretī 100”, kas bija veltīts Latvijai, gaidot simtgadi, un kā sveiciens mūsu valstij  97. dzimšanas dienā. Skrējiens iecerēts kā ikgadējs pavasara sporta notikums Pārgaujas novadā līdz pat Latvijas simtajai dzimšanas dienai.

Pērn distanču veidošanā tika izmantoti skaitļi „97".
Šogad skrējiens notiek 21. maijā, Rozulas skolas apkārtnē, un galvenais skaitlis būs 98 un tā ik gadu turpinot.

Pieteikšanās sacensību dienā no 10:00 līdz 10:45 Rozulas skolā.

Ik gadu skrējiena vieta mainās, lai tas notiktu citā novada vietā. Tajā piedalīties var ne tikai Pārgaujas novada iedzīvotāji, bet visi, kas vēlas. Pērn skrējiens pulcēja nepilnus simts dalībniekus, un tā kā saņemtas pozitīvas atsauksmes, tad jūtams, ka šogad interese būs lielāka.

Aizvadītā gada skrējiena iedvesmotājs bija novadnieks un Saeimas deputāts Valters Dambe.  Arī pats deputāts devās trasē un godam pieveica 4,7 km distanci. Šogad skrējiena iedvesmotāji būs vairāki, tie būs ar sportu ikdienā saistīti cilvēki no Pārgaujas novada.

Pirms skrējiena visus iesildīs Veselības sporta studija "Vingrotava" trenerīte Ilva Janīte, kurai droši pasākuma dienā ikviens interesents varēs uzdot savus jautājumus par fiziskajām aktivitātēm.

Pārsteigums būs vienam skrējējam neatkarīgi no distances un rezultāta. Pēc sacensībām skrējējus cienāsim ar saimnieces  Mudītes Rutkas gardo ugunskura zupu.

Par skrējienu informācija tiks papildināta, tādēļ lūgums sekot līdz notikumam Facebook lapā “Pretī 100”.

Ja Jums rodas kādi jautājumi, uz tiem atbildēs viena no skrējiena organizatorēm Kitija Dzērve tālr. 28753429.

Līdzdalības maksa 1 eiro.

Par balvām un skrējēju labsajūtu rūpēsies: "Venden" ūdens; "Dimdu jērs"; "Keta"; "Straupes maiznīca"; "Vienkoču parks"; "Strazdu grava"; "Aijas kūkas"; "Eicēni"; "PKS Straupe"; "Rožkalnu"maize; "Ungurmuiža"; "SIA Ozolaine";
sporta klubs "Pārgauja", saimniece Mudīte Rutka, vairākas zemnieku saimniecības: "Zemzari"; "Vālodzēni"; "Jaunzemi".

Pasākumu līdzfinansē Pārgaujas novada pašvaldība.