27.09.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
78, pašlaik vēro: 17.

» SākumlapaPulkā nāc un citus iedvesmot sāc!

Gadi skrien kā vējš. Nemanot pienācis radošā vakara “Pulkā nāc!” piektais gads. Pirms pieciem gadiem pēc biedrības “Rozbeķu saime” veiksmīgi realizētā projekta vajadzēja likt darboties jaunajai skaņu un gaismu aparatūrai. Biedrības aktīvistu grupiņa sanāca kopā un nolēma rīkot Rozulas tautas namā pirmo talantu (radošo) vakaru ar nosaukumu “Pilna dziesmu vācelīte”. Šajā vakarā piedalījās novada dziedošie talanti, pasākuma goda viesis bija Liene Candy.

Nākamajos gados dalībnieku skaits jau bija lielāks un programma – daudzveidīgāka. Skatītājus iedvesmoja ne tikai dziedāšana, dejošana un dažādu instrumentu spēlēšana, bet arī tapošana, lakatu lāpīšana, dzejas radīšana un pat aitu dzīšana, ko profesionāli nodemonstrēja “Dimdu” saimniecības uzticamais palīgs borderkollijs Monks.

Mums apkārt ir vēl ļoti daudz darbīgu, radošu un talantīgu cilvēku, tāpēc kopā ar “Rozbeķēniem” esam iecerējuši 20. februārī rīkot piecu gadu jubilejas pasākumu “Pulkā nāc!”. Lai šis pasākums nestu gandarījumu gan dalībniekiem, gan organizatoriem, gan skatītājiem, aicinām visus tos, kuriem ir kāds talants, piedalīties šajā vakarā. Nekautrējieties pieteikties un neslēpiet savu īpašo māku! Tā mēs cits no cita iegūstam jaunas prasmes un redzam, cik mēs visi kopā esam bagāti.

Kaimiņi, ja arī jūs zināt, ka jums blakus ir cilvēki, kuri spēj mūs priecēt, dalīties ar savām prasmēm un talantiem, piesakiet viņus uz šo vakaru! Jo dažādāki būs mūsu vaļasprieki, to atspoguļojums, jo interesantāku un neaizmirstamāku izdosies sarīkot šo pasākumu.
Dalībniekiem pieteikties līdz 10. februārim pa tālruni 29409152.

Aicinām visus pulkā nākt 20. februārī plkst.18:00 Rozulas tautas namā.

Organizatoru vārdā
Ilze Krivašonoka

Ieeja bez maksas!

Pasākumu finansē Pārgaujas novada pašvaldība.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv