22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
441, pašlaik vēro: 18.

» SākumlapaNoslēdzies veloizaicinājums “Ar velo pa Pārgauju un apkārtni”
Foto: Baltic pictures

No 2021. gada 17. aprīļa līdz 30. maijam norisinājās otrais Pārgaujas novada virtuālais izaicinājums “Ar velo pa Pārgauju un apkārtni”, kas šoreiz deva iespēju savstarpēji sacensties, pārbaudīt savus spēkus, kā arī izbraukt konkrētus maršrutus un labāk iepazīt novadu.


Izaicinājuma dalībniekiem savās viedierīcēs bija jālejuplādē mobilā lietotne “Map My Walk”, jāpievienojas izaicinājumam un tajā jāreģistrē ar vlosipēdu nobrauktie kilometri Pārgaujas novadā vai jāizbrauc konkrēti piedāvātie velomaršruti, izdmantojot mobilo lietotni jāfiksē maršruts un ekrānšāviņš jāatsūta mums. Veloizaicinājumā piedalījās 34 dalībnieki, no kuriem 22 reģistrēja savus ar velo nobrauktos kilometrus. Izaicinājuma laikā visi dalībnieki kopā nobraukuši 6995 km, kas attāluma ziņā ir aptuveni kā no Pārgaujas novada līdz Ņujorkai.


Veloizaicinājumā tā dalībniekiem bija iespēja sacensties par balvām no Kempinga “Apaļkalns” un Mednieku apmācību un atpūtas bāzes “Mārkulīči” par visvairāk nobrauktajiem kilometriem vai arī izbraukt pēc iespējas vairāk konkrēto maršrutu.


Visvairāk kilometru nobraukuši:

  1. Uldis Lukstiņš (1314.8 km)
  2. Sabīne Strazdiņa (1254.8 km)
  3. Līga Grāvele (708.0 km)

Savukārt piedāvātos maršrutus fiksējuši un atsūtījuši ekrānšaviņus par izbrauktiem maršrutiem vien 4 izaicinājuma dalībnieki, no kuriem viens izbraucis 3 maršrutus, viens 2 maršrutus, bet divi dalībnieki 7 maršrutus.

Galvenās balvas saņems Uldis Lukstiņš (vakars 2 personām Mednieku apmācību un atpūtas bāzes “Mārkulīči” pirtiņā), Agija Kilipa un Mārtiņš Jansons (dāvanu karte no Kempinga “Apaļkalns” laivu braucienam  maršurtā Cēsis – Līgatne). Savukārt 2. un 3. vietas ieguvējas starp visvairāk kilometrus nobraukušajiem dalībniekiem, kā arī dalībnieki, kas izbrauca 2 un 3 no piedāvātajiem maršrutiem, saņems pārsteiguma balviņas no Pārgaujas novada pašvaldības.


Paldies visiem dalībniekiem par aktīvo dalību!


Lūdzam balvu ieguvējus sazināties un vienoties par to saņemšanu, rakstot e-pastu uz iluta.balode@pargaujasnovads.lv vai telefoniski 26368154.

 

Informāciju sagatavoja:

Iluta Balode

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv