21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
250, pašlaik vēro: 13.

» SākumlapaLielstraupes pils attīstības vīzija
 

Var šķist, ka ir pāragri sapņot par nākotni Lielstraupes pilij, kamēr valdība nav apstiprinājusi tās turpmāko saimnieku. Tomēr neatkarīgi no Ministru Kabineta rīkojuma, pils 700 gadus ir atradusies senajā un mūsdienu Straupē, un te tā paliks arī turpmāk. Tāpēc domāsim kopā, kādu to vēlamies redzēt turpmāk.

Kā solīts, maija sākumā Biznesa augstskolas “Turība” asociētā profesora Ērika Lingebērziņa vadībā tika izstrādāta Lielstraupes pils attīstības vīzija. Vīzija veidota, ņemot vērā iepriekš veiktos arhitektoniskās un mākslinieciskās izpētes darbus, pētījumus par pils vēsturi un ieinteresēto pušu ekspertu diskusiju.

Lielstraupes pils attīstības vīzija ir apjomīgs, definējošs dokuments, kurā nozīme ir katram teikumam, katram vārdam. Tas nosaka vadlīnijas pils tālākajai attīstībai, paredzot tālākos stratēģiskās attīstības prioritāros virzienus.

Pilna Lielstraupes pils attīstības vīzija pieejama ŠEIT© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv