23.10.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
275, pašlaik vēro: 26.

» SākumlapaAuciema pirmsskolas izglītības iestādes teritorijā atjaunota apgaismojuma infrastruktūra

Piesaistot LEADER projektu finansējumu “Cēsu rajona lauku partnerības’’  izsludinātā  LEADER projektu konkursa 7. kārtas Latvijas  lauku  attīstības  programmas  2014.–2020. gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbību īstenošana  saskaņā  ar  sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģiju”  aktivitātē  19.2.2. “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas”, ir pabeigti ārējā apgaismojuma tīkla pārbūves darbi pirmsskolas izglītības iestādes teritorijā Auciemā.

Pirmsskolas izglītības iestādes teritorijā atjaunots esošais un izbūvēts jauns apgaismojuma tīkls, nodrošinot bērniem apgaismotu rotaļu laukumu. Sākotnēji plānots par LEADER finansējumu sakārtot apgaismojumu sporta laukumu zonā, atjaunojot deviņas esošās laternas, lai nodrošinātu vienmērīgu apgaismojumu hokeja, volejbola un strītbola laukumos, taču, konsultējoties ar speciālistiem, nolemts projektu realizēt plašākā apjomā, kā rezultātā pilnībā nomainīti vecie balsti un uzstādīti LED gaismekļi, kas, salīdzinājumā ar iepriekšējo, ir energoefektīvāks risinājums. Papildus par pašvaldības finansējumu realizēta apgaismojuma infrastruktūras izbūve bērnu rotaļu laukumā, lai uzlabotu teritorijas izmantošanas iespējas diennakts tumšajā laikā, īpaši rudens un ziemas periodā, kad satumst jau pēcpusdienā.

Kopējā projekta izmaksu summa 17 908.84 EUR (bez PVN), projekta attiecināmo izmaksu summa ir 8475.61 EUR, no kurām 90% jeb 7628.05 EUR ir publiskais finansējums. Darbus veica SIA “FARADS”.

Projekts Nr. 20-09-AL18-A019.2201-000007 tiek īstenots pamatojoties uz Latvijas Republikas 13.10.2015. Ministru kabineta noteikumiem Nr.590 ''Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākuma ''Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju'' un biedrības ''Cēsu rajona lauku partnerība'' izsludināto LEADER projektu konkursa 7.kārtu Latvijas lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2. ''Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģiju'' aktivitātē 19. 2.2. “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas”.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv