22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
433, pašlaik vēro: 27.

» SākumlapaVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs viesojas Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe”

2021. gada 22. aprīlī Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe” viesojās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs. Delegāciju no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagaidīja SIA “ZAAO” vadība un Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents.

SIA “ZAAO” valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis ministru iepazīstināja ar uzņēmuma vēsturi, darbības reģionu, piedāvājumu, kā arī pastāstīja par aktuālajiem attīstības projektiem, piemēram, bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes rūpnīcas “Daibe” izveidi. Aktualizēts jautājums par pievadceļa uz RAAC “Daibe” projekta virzību un nepieciešamību, kā arī par aprites ekonomikas principu realizēšanas veicināšanu. Tika uzsvērta veiksmīgā sadarbība ar Pārgaujas novada pašvaldību jau esošu un funkcionējošu ieceru īstenošanā, gan arī plānojot nākotnes darbu.

Ministrs pauda savu atbalstu SIA “ZAAO” darbības, sabiedrības izglītošanas un uzsāktajam attīstības virzienam, kā arī piekrita būt par žūrijas pārstāvi atkritumu pārstrādes hakatonā “Daibe Zero” šā gada augustā.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv