22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
441, pašlaik vēro: 22.

» SākumlapaIzvērtēti Pārgaujas novada pašvaldības projektu konkursa pieteikumi

No 2021. gada 15. marta līdz 16. aprīlim tika pieņemti Pārgaujas pašvaldības projektu konkursa pieteikumi. Konkursa mērķis ir veicināt Pārgaujas novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmējot sadarbību starp pašvaldību, iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kā arī iedrošināt iedzīvotājus īstenot pašu idejas.

Pārgaujas novada pašvaldības projektu konkursā varēja piedalīties Pārgaujas novada administratīvajā teritorijā reģistrētas biedrības un nodibinājumi, citu biedrību un nodibinājumu teritoriālās struktūrvienības, kas darbojas Pārgaujas novadā, kā arī fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies no 3 līdz 10 vietējie iedzīvotāji, no kuriem vismaz viens ir sasniedzis 18 gadu vecumu. Viens pretendents viena projektu konkursa ietvaros varēja iesniegt vienu pieteikumu, kas jārealizē tikai Pārgaujas novada pašvaldības teritorijā. Pašvaldības finansējums vienam projektam nepārsniedz EUR 500, ietverot visus nodokļu maksājumus, kas saistīti ar projekta kopējām izmaksām. Projektam var būt arī sponsoru līdzfinansējums, ja kopējais projekta realizācijai nepieciešamais finansējums pārsniedz EUR 500.

Projektu konkursā tika pieņemti pieteikumi vienā aktivitātē – vides un infrastruktūras sakārtošana un labiekārtošana. Kopā tika saņemti pieci projektu pieteikumi, kuri jāīsteno laikā no 2021. gada 1. maija līdz 2021. gada 1. novembrim. Projektu pieteikumus vērtēja komisija, kuras sastāvā bija Pārgaujas novada pašvaldības izpilddirektore Maruta Drubiņa, Finanšu nodaļas vadītāja Līga Medne, Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Eva Meijere, teritorijas plānotājs Ingvilds Krišjānis Baltpurviņš un sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste Iluta Balode. Izvērtējot projektu pieteikumus, saskaņā ar konkursa nolikumu, tika nolemts, ka tiks atbalstīti 4 projektu pieteikumi.

Paldies visiem šī gada projektu konkursa dalībniekiem par idejām. Vēlam veiksmi un izdošanos, īstenojot tās!


Atbalstītie projekti:


AKTIVITĀTE: VIDES UN INFRASTRUKTŪRAS SAKĀRTOŠANA UN LABIEKĀRTOŠANA/PIEŠĶIRTAIS FINANSĒJUMS KOPĀ: 2000 EUR

PROJEKTA NOSAUKUMS

IESNIEDZĒJS

PIEŠĶIRTAIS FINANSĒJUMS

1.

Daudzdzīvokļu mājas rotaļu laukuma pilnveidošana Pārgaujas novada Auciemā

Neformālā grupa “Kalmes”

500.00 EUR

2.

Sporta laukuma pilnveidošana Pārgaujas novada Rozulā

Neformālā grupa “Rozbeķu aktīvisti”

500.00 EUR

3.

Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas

vides labiekārtošana

Neformālā grupa “Mēs – Raiskumam”

500.00 EUR

4.

Jauna elpa mūsu telpai — koptelpu (virtuves un gaiteņa) atjaunošana

Neformālā grupa “Kraujas mājas — Pārgaujas novada kristīgie jaunieši”

500.00 EUR© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv