24.10.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
302, pašlaik vēro: 20.

» SākumlapaPārgaujas novada velo izaicinājums


Ziemā aicinājām uz pārgājienu izaicinājumu, uz kuru atsaucās novada iedzīvotāji un izaicinājuma laikā kopīgi mēroja ap 3000 kilometru, kas attāluma ziņā ir kā no Pārgaujas novada līdz Ēģiptei.

Sākoties siltākam laikam, arvien vairāk uz ceļiem, mežos un arī tūrisma maršrutos sastopami riteņbraucēji. Pārgaujas novadā netrūkst galamērķu, uz kuriem doties ar velosipēdu Tieši tāpēc nākamais izaicinājums tieši veloentuziastiem. Brauciens ar velosipēdu ir ne tikai lielisks veids, kā aktīvi pavadīt laiku, atrodoties svaigā gaisā, bet arī veids kā labāk iepazīt tuvējo apkārtni.

Pārgaujas novada pašvaldība sadarbībā ar kempingu “Apaļkans” un mednieku sporta un atpūtas bāzi “Mārkulīči” no 2021. gada 17. aprīļa līdz 30. maijam aicina iedzīvotājus – ģimenes, draugus, skolēnus, treniņu un veloizbraucienu biedrus piedalīties izaicinājumā “Ar velo pa Pārgauju un tuvāko apkārtni”.

Lai netrūktu idejas par to, kur doties, piedāvājam dažādu garumu maršrutus:

Velomaršruts apkārt Straupei – mazākajai Hanzas pilsētai

Karte ar velomaršrutiem Pārgaujā un tuvākajā apkārtnē

Maršrutu apraksti un apskates objekti

Vai arī tos iespējams saņemt kartes formātā Pārgaujas novada pagastu pārvaldēs, kempingā “Apaļkalns” (iepriekš sazinoties 29448188), Lielstraupes pilī (trešdienās un sestdienās pils darba laikā).

Kā piedalīties izaicinājumā?

  • Lejuplādē savā viedierīcē lietotni “MapMyWalk”, pievieno profilu “Pārgaujas novads” savam draugu sarakstam un saņem uzaicinājumu pievienoties Pārgaujas novada veloizaicinājumam “Ar velo pa Pārgauju un tuvāko apkārtni”!
  • Izmantojot lietotni savā viedtālrunī vai kādā citā viedierīcē, reģistrē savus braucienus un sacenties ar citiem izaicinājuma dalībniekiem.

Svarīgi! Izaicinājuma laikā lietotnes privātuma uzstādījumos savs profils un aktivitātes jāpadara publiski pieejamas, pretējā gadījumā, kilometri netiks ieskaitīti.

Veloizaicinājuma dalībnieki var savstarpēji sacensties divās kategorijās:

  • Visvairāk Pārgaujas novadā ar velosipēdu nobrauktie kilometri.
  • Izbraukti piedāvātie maršruti (izbraukto distanci reģistrē mobilajā lietotnē, izveido ekrānšāviņu un nosūta whatsapp uz numuru 26368154)*

*Tas dalībnieks, kas izaicinājuma laikā nobrauks visvairāk km, saņems balvu, savukārt tie dalībnieki, kas izbrauks vismaz 7, 5 vai 3 piedāvātos maršrutus, piedalīsies balvu izlozē.

**maršrutu no Raiskuma uz Līgatni dotajā brīdī iespējams izbraukt tikai daļēji. To būs iespējams izdarīt pilnībā tad, kad tiks atjaunota Līgatnes pārceltuves darbība. Maršruts tiks ieskaitīts arī tad, ja tas tiks izbraukts daļēji.

Tāpat arī aicinām veloizbraucienus un jaunatklājumus tajos iemūžināt fotomirkļos un ar tiem dalīties sociālo mediju platformās Facebook un Instagram, pievienojot tēmturus #pārgaujasnovads un #arvelopapārrgauju

Lai izdodas!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv