24.10.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
310, pašlaik vēro: 28.

» SākumlapaPārgaujas novada izglītības iestāžu 1. – 4. klašu skolēni atsāk mācības klātienē

 

Saskaņā ar 17. martā Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) publicēto sarakstu ar to novadu administratīvajām teritorijām, kurās epidemioloģiskie apstākļi pieļauj mācību procesa īstenošanu klātienē izglītības iestāžu 1.–4. klasēm, sākot ar 22. martu Pārgaujas novada izglītības iestāžu 1. – 4. klašu skolēni atsāk mācību darbu klātienē.

Izglītības iestādes ir gatavas darbam – ir veikta pedagogu un personāla testēšana, kā arī klašu audzinātāji skolēnus ir informējuši par drošības pasākumiem, atgādinot par regulāru roku mazgāšanu un dezinficēšanu, telpu vēdināšanu un masku nēsāšanu. Tāpat arī tiek organizētas mācību stundas ārā. Skolēnu autobusu maršruti pielāgoti tā, lai skolēni uzreiz pēc stundām tiktu nogādāti mājās un neveidotos pulcēšanās. Izglītības iestāžu vadība informē, ka līdzīgi klātienes darbs, ievērojot visus noteiktos drošības noteikumus, tika organizēts arī decembrī, un tā bija pēdējā reize, kad skolēnu mācību process norisinājās klātienē.

SPKC saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumu Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" novadu administratīvo teritoriju sarakstu, kurās ir atbilstoši epidemioloģiskie apstākļi klātienes mācību uzsākšanai, aktualizē un publicē vienu reizi nedēļā. Tas nozīmē, ka epidemioloģisko apstākļu pasliktināšanās gadījumā Pārgaujas novada izglītības iestādēm būs jāatgriežas pie darba attālināti.

https://www.spkc.gov.lv/lv/covid-19-saslimstibas-raditaji-pasvaldibas© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv