23.10.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
286, pašlaik vēro: 29.

» SākumlapaNoslēdzies pārgājienu izaicinājums “No Braslas līdz Gaujai ik solis ir vērts”

Foto: pexels.com


No 2021. gada 5. februāra līdz 14. martam norisinājās pirmais Pārgaujas novada virtuālais pārgājienu izaicinājums “No Braslas līdz Gaujai ik solis ir vērts”, jo jau gadu dzīvojot īpašā piesardzības režīmā, mainījušies arī cilvēku paradumi – daudz vairāk laika tiek pavadīts svaigā gaisā. Īpaši populāri kļuvuši pārgājieni, pastaigas, nūjošana. Pārgaujas novada pārgājienu izaicinājums tika rīkots ar mērķi veicināt pastaigas kā veselīgu ieradumu Pārgaujas novada iedzīvotāju vidū, kā arī noskaidrot cītīgākos, aktīvākos pārgājienos gājējus un noskaidrot populārākos, interesantākos pārgājienu maršrutus.


Izaicinājuma dalībniekiem savās viedierīcēs bija jālejuplādē mobilā lietotne “Map My Walk”, jāpievienojas izaicinājumam un tajā jāreģistrē pārgājienos, vai pastaigās noietie kilometri. Pārgājienu izaicinājumā piedalījās 24 dalībnieki, no kuriem 19 reģistrēja savus noietos kilometrus. Laika posmā no 5. februāra līdz 14. martam kopā visi dalībnieki nogājuši 3014 km, kas attāluma ziņā ir aptuveni kā no Pārgaujas novada līdz Ēģiptes galvaspilsētai Kairai (pēc www.calcmaps.com/map-distance/ rādītājiem). Viena dalībnieka noietie kilometri netika ieskaitīti, jo reģistrētās distances netika veiktas Pārgaujas novada teritorijā, kas kā noteikums bija minēts izaicinājuma sākuma dienā.


Izaicinājumam noslēdzoties esam noskaidrojuši gan tos, kuri Pārgaujas novadā nogājuši visvairāk kilometru un pārgājienos pavadījuši visvairāk laika, kā arī tos, kuri sociālo mediju platformās dalījušies ar savu pārgājiena maršrutu Pārgaujas novadā, pievienojot izaicinājuma uzsaukumā norādītās mirkļabirkas #pārgaujasnovads un #pārgājienipārgaujā.


Visvairāk noietie kilometri un pārgājienos pavadītais laiks – Jolanta Dzene;

Savukārt visveiksmīgāk ar saviem pārgājienu maršrutiem Pārgaujas novadā (apkārt Riebiņu ezeram un gar Braslas krastiem) sociālajos medijos dalījusies Dace Dzilna, kura ar saviem ierakstiem motivē ne tikai doties pārgājienā, bet dabā arī vingrot. Jolanta un Dace saņems pārsteiguma balviņas ar pārgājienos un pārgājienu plānošanā noderīgām lietām.


Saņemot pozitīvas atsauksmes par šādu virtuālo izaicinājumu veidošanu, kā arī spriežot pēc dalībnieku aktivitātes, var tikai secināt, ka nākotnē tādi noteikti jārīko vēl. Varam pačukstēt, ka nākamais izaicinājums gaidāms, pilnībā beidzoties atkusnim un uzlabojoties ceļu stāvoklim.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv