21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
265, pašlaik vēro: 20.

» SākumlapaIzvērtēti Pārgaujas novada kultūras projektu konkursa pieteikumi

No 1.februāra līdz 10.martam tika pieņemti Pārgaujas novada pašvaldības izsludinātā kultūras projektu konkursa pieteikumi. Projektu konkurss tika izludināts ar  mērķi sekmēt jaunradi un atbalstu iedzīvotāju iniciatīvām, paplašinot kultūras produktu piedāvājumu Pārgaujas novadā un veicināt novada iedzīvotāju iesaisti kultūras norisēs, realizējot savu pasākuma ideju. Kultūras projektu konkurss novadā tika rīkots jau otro reizi.

Konkursa kopējais finansējums 2021. gadam ir EUR 2000, vienas idejas maksimālā atbalstāmā summa – EUR 500.00. Konkursā varēja piedalīties jebkura juridiska vai pilngadīga fiziska persona, un projekta īstenošanas laiks noteikts 2021. gads. Kopā tika saņemti 7 projektu pieteikumi.  Attiecībā uz projektu pieteikumu skaitu vērojama pozitīva tendence – kopš pagājušā gada iesniegto projektu skaists ir pieaudzis par 3.  Ar šo aktivitātes pieaugumu var secināt, ka ir vērts  kultūras projekta konkursu turpināt arī nākošajā gadā.

Vērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents, Pārgaujas novada pašvaldības izpilddirektore Maruta Drubiņa, Pārgaujas novada domes deputāte Guna Rukšāne, Pārgaujas novada domes deputāte un tūrisma organizatore Rudīte Vasile, finanšu nodaļas vadītāja Līga Medne, kultūras novadaļas vadītāja, kultūras pasākumu organizatore Solveiga Ruska un sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste Iluta Beķere un ārējais eksperts - Raunas pagasta kultūras darba organizatore Linda Vecgaile iepazinās ar projektu pieteikumiem, piešķirot tiem punktus atbilstoši projektu pieteikumu vērtēšanas kritērijiem (kritērijus skatīt Pārgaujas novada kultūras projektu konkursa nolikumā).  Vairāki komisijas locekļi atzina, ka projektu pieteikumi kopumā salīdzinot ar pagājušā gada pieteikumiem ir novatoriskāki. Par vienu labāko projekta pieteikumu vienprātības komisijas locekļu vidū nebija. Komisijas starpā viedokļi bija ļoti atšķirīgi. Tika pieņemts lēmums sadalīt visu nolikumā noteikto finansējumu. Projektu izvērtēšanas komisija nolēma atbalstīt pilnā apmērā 4 projektus, daļēji atbalstīt 1 projektu, neatbalstīt 2.

Paldies visiem projektu pieteicējiem par idejām un aktivitāti! Vēlam izdošanos projektu realizēšanā!

Atbalstītie projekti:

Pārgaujas novada pašvaldības kultūras projektu konkursa piešķirtais finansējums kopā: 2000.00 EUR

Iegūtā vieta

Projekta nosaukums

Iesniedzējs

Piešķirtais finansējums

1.

Kaligrāfijas meistarklase “Teksta māksla”

 

Neformālā grupa “Pārgaujas novada jaunieši” – pārstāvis Ina Mieze

500.00

2.

Meditatīvs koncerts dabā Stihijas “UGUNS, ŪDENS, GAISS, ZEME” mūzikas skaņās

Dace Reisone

500.00

3.

Nemateriālā kultūras mantojuma popularizēšana Latvijas Vīndaru svētkos

 

Biedrība “Vesels pilsētā un laukos”

500.00

4.

Alternatīvais informācijas dēlis – Tarkšķis

 

Zane Bērziņa

416.60

5.

Puķes zied, dziesmas skan

 

Straupes jauktais koris, kora dalībniece Dana Gaile

83.40© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv