20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
199, pašlaik vēro: 14.

» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldība izsludina pašvaldības projektu konkursu 2021

Nemainīgi jau vairākus gadus Pārgaujas novada pašvaldība organizē projektu konkursu, kura mērķis ir veicināt Pārgaujas novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmējot sadarbību starp pašvaldību, iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kā arī iedrošināt iedzīvotājus īstenot pašu idejas.

Pārgaujas novada pašvaldība izsludina 2021. gada konkursu, un interesentiem no 15. marta līdz 16. aprīlim ir iespējams iesniegt savas idejas pieteikumu un iegūt finansējumu tās īstenošanai.

Konkursā var piedalīties:

  • biedrība un nodibinājums, kura juridiskā adrese ir Pārgaujas novadā;
  • citu biedrību un nodibinājumu teritoriālās struktūrvienības, kas darbojas Pārgaujas novadā;
  • fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies no 3 līdz 10 vietējie iedzīvotāji, no kuriem vismaz viens ir sasniedzis 18 gadu vecumu.

Viens pretendents viena projektu konkursa ietvaros var iesniegt vienu pieteikumu, kas jāīsteno tikai Pārgaujas novada pašvaldības teritorijā. Pašvaldības finansējums vienam projektam nepārsniedz EUR 500, ietverot visus nodokļu maksājumus, kas saistīti ar projekta kopējām izmaksām. Projektam var būt arī sponsoru līdzfinansējums, ja kopējais projekta realizācijai nepieciešamais finansējums pārsniedz EUR 500.

Konkursa kopējais finansējums 2021. gadā ir EUR 2000 un tiek atbalstīti projekti vienā aktivitātē:

  • vides un infrastruktūras sakārtošana un labiekārtošana.

Projektu īstenošanas laiks: 2021. gada 1.maijs – 2021. gada 1.novembris.

Vairāk par konkursa kārtību iespējams uzzināt, iepazīstoties ar konkursa nolikumu, kas publicēts pašvaldības mājaslapas www.pargaujasnovads.lv sadaļā “Pārgaujas novada projektu konkurss 2020”.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Attīstības plānošanas nodaļas vadītāju Evu Meijerei, zvanot pa tālruni 27324346 vai rakstot elektroniski uz eva.meijere@pargaujasnovads.lv .

Aicinām novada nevalstiskās organizācijas, kā arī citus interesentus, izmantot iespēju un īstenot savas radošās, ilgtspējīgās un Pārgaujas novada sabiedrībai nozīmīgās idejas.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv