22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
452, pašlaik vēro: 25.

» SākumlapaPārgaujas novada izglītības iestāžu 1.-4. klašu skolēni mācības klātienē vēl neatsāk
 

Trešdien, 3. martā, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) publicējis sarakstu ar to novadu administratīvajām teritorijām, kurās epidemioloģiskie apstākļi pieļauj mācību procesa īstenošanu klātienē izglītības iestāžu 1.–4. klasēm.

Pārgaujas novada pašvaldība ir viena no tām pašvaldībām, kurā 14 dienu kumulatīvais covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem ir atbilstošs, lai 1.–4. klašu skolēni varētu turpināt mācības klātienē, tomēr izvērtējot riskus, situācijas stabilitāti valstī, kā arī citus faktorus, piemēram, pedagogu ierašanās izglītības iestādēs no citām pašvaldībām, kurās saslimstības rādītāji ir augstāki, pieņemts lēmums mācības klātienē atsākt pēc skolēnu pavasara brīvlaika, 2021.gada 22. martā, ja epidemioloģiskie apstākļi būs atbilstoši.

Individuālās konsultācijas, ievērojot noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumu nr. 655 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", tiek nodrošinātas.

SPKC saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumu Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" novadu administratīvo teritoriju sarakstu, kurās ir atbilstoši epidemioloģiskie apstākļi klātienes mācību uzsākšanai, aktualizē un publicē vienu reizi nedēļā.

https://www.spkc.gov.lv/lv/covid-19-saslimstibas-raditaji-pasvaldibas© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv