20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
202, pašlaik vēro: 17.

» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu

Pārgaujas novada pašvaldība 5. reizi izsludina Grantu konkursu komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā. Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību, atbalstot gan jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan esošo attīstību Pārgaujas novadā.

Grantu konkursa uzvarētāji iegūs tiesības noslēgt līgumu ar Pašvaldību par finansējuma piešķiršanu esošās uzņēmējdarbības attīstībai vai jaunas komercdarbības uzsākšanai.


Pieteikumi jāiesniedz laikā no 2021. gada 1. marta līdz 1. aprīļa plkst. 13.00 Pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā (“Iktes”, Stalbe, Stalbes pagasts), kā arī elektroniski, sūtot pieteikumus uz e-pastu grants@pargaujasnovads.lv .

Ņemot vērā iepriekšējos gados izrādīto interesi par konkursu un arvien augošo pieteikumu skaitu, arī šogad kopējais Grantu konkursam piešķiramais finansējums ir EUR 8 000 (astoņi tūkstoši eiro). Vienam grantu konkursa uzvarētājam atbalsta summa nepārsniedz EUR 4 000 (četri tūkstoši eiro).

Pirmo reizi šādu konkursu Pārgaujas novada pašvaldība izsludināja 2017.gada nogalē, 2018., 2019. un 2020. gadā konkurss tika organizēts pavasarī. Četru gadu laikā saņemti 24 konkursa pieteikumi, no kuriem atbalstīti 12. Tas nozīmē, ka, pateicoties konkursam, 4 gadu laikā ir atbalstītas 12 uzņēmēju idejas, kas bagātinājušas Pārgaujas novadu ar jauniem uzņēmumiem, kā arī jau esošo attīstības veicināšanu.

Konkursa uzdevums ir veicināt novada ekonomisko attīstību un komercdarbības veidošanu, tāpēc arī šogad iedzīvotāji tiek aicināti izmantot šo iespēju - pretendēt uz pašvaldības atbalstu savu biznesa ideju realizēšanai un attīstīšanai.


Grantu konkursa 2021 nolikums pieejams ŠEIT
1. Pielikums. Pieteikuma veidlapa pieejama ŠEIT
2. Pielikums. Biznesa plāns pieejams ŠEIT

  • Ērtākai biznesa plāna aizpildīšanai veidlapa Excel formātā pieejama ŠEIT
  • Iespējams izmantot arī finanšu institūcijas "Altum" finanšu plūsmas veidlapu, pieejama ŠEIT

3. Pielikums. CV paraugs pieejams ŠEIT
4. Pielikums. Atskaite par finanšu izlietojumu pieejama ŠEIT
5. Pielikums. Administratīvo vērtēšanas kritēriju tabula pieejama ŠEIT

Sadarbībā ar valsts attīstības finanšu institūciju ALTUM, projektu pieteikumu izstrādātājiem ir pieejamas konsultācijas ar Vidzemes reģiona nodaļas vadītāju Olitu Untālu (olita.untala@altum.lv; tel. nr. 27896585).

 

Vairāk informācijas par Grantu konkursu:

Eva Meijere,

Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja,
e-pasts: eva.meijere@pargaujasnovads.lv
tel. nr.: 27324346