28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
28, pašlaik vēro: 7.

» SākumlapaIespēja pieteikties vakcīnai pret covid-19

Kopš pagājušās nedēļas atvērta vietne www.manavakcīna.lv, kurā iespējams pieteikties vakcīnas pret covid-19 saņemšanai.

Vakcinācija ātrāk tiks nodrošināta tiem, kuru dzīvība un veselība ir visvairāk apdraudēta: mediķiem, sociālās aprūpes centru iemītniekiem un darbiniekiem, gados vecākiem cilvēkiem, pacientiem ar noteiktām hroniskām slimībām un medicīniskiem stāvokļiem un cilvēkiem, kas strādā prioritāro grupu noteiktajās profesijās. Saņemtie pieteikumi tiks apstrādāti, un aicinājumi vakcinēties tiks izsūtīti, balstoties uz vakcīnu un vakcinācijas vietu pieejamību pieejamību norādītajā teritorijā. Neskatoties uz to, ka vispirms tiks vakcinēti tie iedzīvotāji, kuri atrodas kādā no prioritārajām grupām, savlaicīga reģistrēšanās palīdzēs vakcinācijas procesu veidot ātrāku un raitāku.

Lai pieteiktos vakcīnai, aicinām apmeklēt tīmekļa vietni www.manavakcīna.lv, pieslēgties sistēmai izmantojot internetbanku, eID, eParaksts karti vai eParaksts mobile, aizpildīt pieteikuma veidlapu, norādot prasīto informāciju, un gaidīt uzaicinājumu uz vakcinēšanos.

Tāpat arī Pārgaujas novada iedzīvotāji vakcīnai var pieteikties pie sava ģimenes ārsta, zvanot pieņemšanas laikā pa tālruni:

Ģimenes ārsta un arodveselību prakse Plācī 64132230; 29516064

SIA “VIVENDA” ārsta prakse Stalbes pagastā 64134491

SIA “VIVENDA” ārsta prakse Raiskuma pagastā 64164000© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv