18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
373, pašlaik vēro: 11.

» SākumlapaPārgaujas novada Pārgājienu izaicinājums
 

Jau gandrīz gadu dzīvojot īpašā piesardzības režīmā, mainījušies arī cilvēku paradumi – daudz vairāk laika tiek pavadīts svaigā gaisā. Īpaši populāri kļuvuši pārgājieni, pastaigas, nūjošana. Pārgaujas novadā netrūkst ne cītīgi un aktīvi pārgājienos gājēji, ne arī lieliski pārgājienu maršruti, dabas objekti vai galamērķi, uz kuriem doties. Lielisks veids kā aktīvi pavadīt laiku, atrodoties svaigā gaisā un iepazīstot tuvējo apkārtni.

Tieši tāpēc Pārgaujas novada pašvaldība no 2021. gada 5. februāra līdz 14. martam aicina iedzīvotājus – ģimenes, draugus, skolēnus, skolotājus, treniņu un pastaigu biedrus piedalīties Pārgaujas novada pārgājienu izaicinājumā “No Braslas līdz Gaujai ik solis ir vērts”.  

Lejuplādē savā viedierīcē lietotni “MapMyWalk”, pievieno profilu “Pārgaujas novads” savam draugu sarakstam un saņem uzaicinājumu pievienoties Pārgaujas novada pārgājienu izaicinājumam “No Braslas līdz Gaujai ik solis ir vērts”!

Izmantojot lietotni savā viedtālrunī vai kādā citā viedierīcē, reģistrē savas pastaigas vai pārgājienus un sacenties ar citiem izaicinājuma dalībniekiem.

Tāpat arī aicinām savus pārgājienus un to jaunatklājumus iemūžināt fotomirkļos un ar tiem dalīties sociālo mediju platformās Facebook un Instagram, pievienojot mirkļabirkas #pārgaujasnovads un #pārgājienipārgaujā.

Izaicinājumam noslēdzoties, ar noderīgām dāvaniņām iepriecināsim izaicinājuma dalībniekus dažādās kategorijās:

  • Visvairāk Pārgaujas novadā noietie  kilometri
  • Visilgāk pārgājienos Pārgaujas novadā pavadītais laiks
  • Ideja jaunam pārgājiena maršrutam Pārgaujas novadā (dalībnieks ir dalījies ar informāciju par savu pārgājiena maršrutu, objektiem sociālajos medijos, pievienojot norādītās mirkļabirkas)
  • Pārsteidzošākais pārgājienos atklātais dabas objekts Pārgaujas novadā (dalībnieks ir dalījies ar informāciju par savu pārgājiena maršrutu sociālajos medijos, pievienojot norādītās mirkļabirkas)

Lai izdodas!


Jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazināties, zvanot uz
26368154
(Ārpus darba laika rakstiski, izmantojot whatsapp)© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv