21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
114, pašlaik vēro: 15.

» SākumlapaPārgaujas novada jaunieši aicināti piedalīties aptaujā
 

Šī brīža situācija un noteiktie ierobežojumi covid-19 izplatības ierobežošanai, izmainījuši ierasto kārtību arī darbā ar jaunatni – pārcelts ikgadējais Pārgaujas novada jaunatnes mini-forums “Pacel ideju”, darbnīcas projekta “Medijpratēja formula” ietvaros, kā arī citas plānotās aktivitātes Pārgaujas novada jauniešu radošajā istabā, Rozulas tautas namā.

Neskatoties uz to, ka šobrīd jaunatnes jomā Pārgaujas novadā viss šķiet kluss un mierīgs, darbs nav pilnībā apstājies un aktīvi tiek strādāts pie aktivitāšu plānošanas. Lai pēc iespējas efektīvāk un jauniešu auditorijai piemērotāk plānoto varētu īstenot, šobrīd norisinās jauniešu aptauja. Aptaujā aicināti piedalīties Pārgaujas novadā dzīvojoši jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, un ar tās palīdzību Pārgaujas novada pašvaldība vēlas noskaidrot vietējās jaunatnes vēlmes, vajadzības un intereses, kā arī vērtējumu par esošo aktivitāšu piedāvājumu un iespējām. Aptauja ir anonīma, un to var aizpildīt līdz 2021. gada 22. februārim.


Aptaujas anketa aizpildāma elektroniski: https://ej.uz/jauniesuaptauja_PAR


Informācija par aktivitātēm jauniešiem pieejama Pārgaujas novada mājaslapā www.pargaujasnovads.lv sadaļā “Jaunieši”, kā arī Pārgaujas novada Fabebook lapā un Instagram profilā @pargaujasnovadajauniesi.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv