21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
116, pašlaik vēro: 6.

» SākumlapaAicinām uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes Biznesa dienai tiešsaistēLatvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā AS Swedbank aicina uzņēmējus piedalīties šī gada otrajā LTRK Vidzemes Biznesa dienas tiešsaistes pasākumā, kas notiks 26. janvārī,  Zoom platformā.
Biznesa dienas pasākumā, kura virstēma ir “Ilgtspējas virzieni uzņēmējdarbībā”, ar atklāšanas uzrunu uzstāsies LTRK prezidents Aigars Rostovskis. Par aktualitātēm ar prezentācijām uzstāsies vairāki eksperti – ZAAO valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis Biznesa dienas dalībniekus iepazīstinās ar atkritumu pārstrādes aktualitātēm Vidzemē/Latvijā, savukārt Inovāciju eksperte Ilona Platonova uzstāsies ar prezentāciju par tēmu “Kā piesaistīt līdzekļus zaļām investīcijām?”.
VARAM Investīciju politikas departamenta Vides investīciju nodaļas vecākā eksperte Signe Zakka un VARAM Investīciju politikas departamenta direktora vietniece Evija Bistere iepazīstinās ar “Zaļo” investīciju aktualitātēm. Vidzemes plānošanas reģiona energoefektivitātes eksperts Jānis Ikaunieks dalībniekus iepazīstinās ar finanšu rīkiem un instrumentiem energoefektivitātei un AER, savukārt Swedbank Ilgtspējas attīstības vadītāja Adriāna Kauliņa iepazīstinās ar to, kā biznesu ietekmēs klimata pārmaiņas. "RePlastic" vadītājs Jānis Kravalis pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar tēmu “Dārza mēbeles no pārstrādātas plastmasas”.
"Turpmākie gadi būs izšķiroši cīņā pret klimata pārmaiņām, un uzņēmumiem būs īpaši svarīgi pāriet uz ilgtspējīgākiem uzņēmējdarbības modeļiem, kas iet soli tālāk par enerģijas patēriņa samazināšanu. Viens no veidiem, kā to paveikt, ir ieviest ESG (Environmental. Social. Governance) pieeju, jeb ilgtspējīgas uzņēmējdarbības praksi, kas ietver trīs kritērijus – uzņēmuma ietekmi uz vidi, sociālo pārvaldību un korporatīvo pārvaldību," norāda Adriāna Kauliņa, Swedbank Ilgtspējas attīstības vadītāja Latvijā.
Pasākumu vadīs LTRK valdes loceklis, Politikas daļas direktora vietnieks Jānis Lielpēteris un tā ietvaros dalībniekiem būs iespēja noskaidrot atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem.
Dalība pasākumā ir bezmaksas un tikai ar iepriekšēju reģistrāciju.  
Reģistrācija: https://ej.uz/vidzeme_260121


Inese Raiba
Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija T. + 371 67830825
M. + 371 26642131
Inese.raiba@chamber.lv
www.chamber.lv


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv