21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
286, pašlaik vēro: 13.

» SākumlapaPārgaujas novada seniori saņems Ziemassvētku paciņas

Foto: Valda Indrēvica (no kreisās) 15. decembrī saņēma pirmo svētku paciņu, ko piegādāja rūķi no Kultūras nodaļas un novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents.

Viena no Pārgaujas novada tradīcijām ir ik gadu rīkot eglīti tieši novada senioriem. Šis kopā sanākšanas brīdis ir parasti ir sirsnīgs, jauks un ļoti gaidīts. Šobrīd valstī izsludināta ārkārtējā situācija, kuras laikā noteikti stingri epidemioloģiskās drošības noteikumi un publisku pasākumu rīkošanas aizliegums. Tieši šī iemesla dēļ Pārgaujas novada senioru eglīte šogad netiek rīkota.

Neskatoties uz to, ka kopā sanākšana šogad nebūs, Pārgaujas novada pašvaldība vēlas senioriem sagādāt svētku sveicienu, un ir sarūpējusi novada senioriem svētku paciņas un Pārgaujas novada kalendāru. Iepriekš tika izsludināta senioru pieteikšanās paciņu saņemšanai, kas, iespējams, radīja nelielu neizpratni, taču tas tika darīts ar mērķi, lai apzinātu senioru adreses un veiksmīgāk plānotu paciņu nogādāšanas maršrutus, kā arī, lai, iepriekš sazinoties ar senioriem par paciņu piegādi, tiktu nodrošināti epidemioloģiskie drošības pasākumi.

Paciņu piegāde tika uzsākta 15.decembrī un turpināsies visu nedēļu un tās saņems 816 seniori no Straupes, Stalbes un Raiskuma pagastiem.

Svētku paciņu nodošana tiek veikta, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus. © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv