21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
235, pašlaik vēro: 10.

» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldība izdevusi sienas kalendāru 2021. gadam
 

Katru gadu, kopš 2010. gada, Pārgaujas novada pašvaldība izdod sienas kalendāru, kam šo gadu laikā veltītas dažādas tēmas – Pārgaujas novads attēlots skolēnu zīmējumos, pāršķirstītas vēstures lappuses. Tāpat arī skatītas novada iedzīvotāju gardākās ēdienu receptes, ūdenstilpes, neierastākās tūrisma takas, ceļi, kā arī godināts senču folkloras mantojums.

2021. gada kalendārs ir Pārgaujas novada un tā viesu vēstījums un atmiņas par Pārgaujas novada krāšņumu visos četros gadalaikos. Kalendārā redzamās fotogrāfijas ir to autoru iespaidi, mirkļi un redzētais Pārgaujas novadā. Fotogrāfiju autori tās ievietojuši kādā no sociālo mediju vietnēm, pievienojot tēmturi #Pārgaujasnovads vai #Straupe, #Stalbe, #Raiskums. Sienas kalendāra dizaina autore ir Anda Nordena. Sakām lielu paldies ikvienam, kas iesaistījās kalendāra tapšanā – fotogrāfiju autoriem (Evai Meijerei, Gintam Raiskam, Dmitrijam Lobovam, Edītei Rudzītei, Matīsam Beķerim, Olgai Davidovai, Mārai Gruzdiņai-Cīrulei, Sintijai Cērpiņai, Kristiānai Danielai Martinovai) un maketa veidotājai A.Nordenai.

Ikviens interesents kalendāru var iegādāties Stalbes, Straupes un Raiksuma pagastu pārvaldēs, kasēs. Kalendāra cena ir 1,70 EUR un pircējiem tas būs pieejams no 27. novembra. Par kalendāra iegādi rakstīt uz e-pastu iluta.balode@pargaujasnovads.lv. Kā dāvanu kalendāru saņems novada seniori.


Iluta Balode,

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv