20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
221, pašlaik vēro: 15.

» SākumlapaĪstenots projekts “Zaļā klase āra nodarbībām un brīvā laika pavadīšanai pie Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas”
Foto:Daiga Hofmane

Neformālā grupa "Mēs Raiskumam" šajā rudenī īstenoja projektu “Zaļā klase āra nodarbībām un brīvā laika pavadīšanai pie Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas.” Āra klase izveidota netālu no skolas ieejas, kur tā ir pieejama ikvienam skolēnam. Pārgaujas novads projekta īstenošanai piešķīra maksimāli vienam projektam paredzēto summu - 500 eiro. Par piešķirto finansējumu iegādāti āra galdi, soli, tāfele un daļa bruģa vietas labiekārtošanai. Projektu līdzfinansēja Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskola un privātpersonas.


Šī gada vīrusa ierobežojumu dēļ ar visu netikām galā, tāpēc plānoto bruģa ieklāšanas talku rīkosim nakamajā pavasarī. Virs galdiem būs polikarbonāta jumts, materiāls ir iegādāts. Spēles un elementus turpinām izgatavot mājturības stundās un brīvajā laikā.

Septembrī un oktobrī skolēni aktīvi izmantoja zaļo klasi mācību stundām un pēcpusdienu spēlēm, izmantojot pašu gatavotus spēļu kauliņus un dabas materiālus.

Paldies skolēniem un skolotājai Dacei Putniņai par galdu apzīmēšanu un piemērošanu āra spēlēm, Intam Bakānam un Andim Bruņiniekam par tehniskiem darbiem un transportu. Liela pateicība visiem čaklajiem, kas iesaistījās un vēl iesaistīsies īstenošanā!

Paldies Pārgaujas novada pašvaldībai par ikgada projekta konkursu, kura ietvaros varam labiekārtot Raiskuma skolas vidi!


Daiga Hofmane,

neformālās grupa "Mēs Raiskumam" koordinatore