24.10.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
296, pašlaik vēro: 25.

» SākumlapaLāčplēša dienu atzīmējot
Foto: Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru piemiņai nolika ziedus to atdusas vietās Pārgaujas novada kapsētās.


Ņemot vērā valstī esošo ārkārtējo situāciju, Lāčplēša diena Pārgaujas novadā ar publiskiem pasākumiem, kā tas ir ierasts, netika atzīmēta.

Tomēr pieminot 1919. gada notikumus un Latvijas brīvības cīņās kritušos, Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš nolika ziedus, kā arī dedza sveces piemiņas vietās Pārgaujas novadā - pie pieminekļa brīvības cīņās kritušajiem karavīriem Raiskuma kapos, pie pieminekļa Vīlandes skolnieku rotas karavīriem Stalbē, pie Ziemeļlatvijas atbrīvotāju pieminekļa Plācī.

Tāpat arī, godinot Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus, to piemiņai tika apmeklētas Pārgaujas novada kapsētas un ordeņa kavalieru atdusas vietās nolikti ziedi. Kopā deviņās atdusas vietās.

Aicinām Pārgaujas novada iedzīvotājus Lāčplēša dienu godināt un pieminēt savās ģimenēs, kopīgi dedzot sveces savās mājās, māju pagalmos!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv