23.10.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
292, pašlaik vēro: 30.

» SākumlapaRīgas Austrumu slimnīca ievieš centralizētu elektronisko pierakstu Covid-19 analīzēm

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca turpmāk nodrošinās centralizētu E-pierakstu un piedāvās iespējami tuvāko, ērtāko un ātrāko pieraksta vietu un laiku Covid-19 izmeklējumu veikšanai.

No 5.novembra slimnīcas mājaslapā www.aslimnica.lv ir izveidota sadaļa „E-pieraksts Covid-19 testam”. Reģistrējoties ikviens varēs izvēlēties tuvāko un ērtāk sasniedzamo Covid-19 analīžu nodošanas punktu - Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Cēsīs, Valmierā, Jēkabpilī, Jelgavā, Liepājā vai Ventspilī.

Tāpat elektroniski varēs arī atcelt iepriekš veikto pierakstu, ja tas kādu iemeslu dēļ vairs nebūs nepieciešams. To būtu svarīgi izdarīt, ļaujot pierakstīties citiem un tādējādi mazinot rindu.


Vēršam uzmanību, ka pierakstīties Covid-19 analīžu nodošanai joprojām var arī zvanot uz tālruņa numuru 8303, darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.18.00. Sestdienās no plkst. 9.00 -14.00.

Lūdzam ņemt vērā, ka medicīniskās konsultācijas, izziņas vai informācija par analīžu rezultātiem pa šo tālruni netiks sniegta.

Vienotais bezmaksas izziņu tālrunis par Covid-19 jautājumiem ir 8345 (sniedz konsultācijas visu diennakti).

Savukārt uzzināt Covid-19 izmeklējumu rezultātus Jūs varat skatīt portālā e-veselība, Datamed.lv, vai, zvanot uz Nacionālā Veselības dienesta informatīvo tālruni 80001234 (darba laikā - no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.30 līdz 17.00, bet piektdienās no plkst. 8.30 līdz 15.00.).

Šobrīd, lai veiktu valsts apmaksātu Covid-19 analīzi, ir nepieciešams ģimenes ārsta norīkojums.

Jāņem vērā, ka arī ārsta nosūtījums uz operāciju vai plānveida izmeklējumu darbojas kā nosūtījums uz Covid-19 analīzi. Nav nepieciešams vēl papildu ģimenes ārsta nosūtījums.

Svarīgi, ja bērnam ir nepieciešama operācija vai plānveida izmeklējums un ārsts viņam ir uzrakstījis nosūtījumu, tad arī bērna vecāks (vai pavadošā persona) var ne tikai pieteikt bērnu  Covid-19 analīzēm, bet arī veikt bezmaksas (valsts apmaksātu) testu pats.           
Reģistrēties Covid-19 analīzēm iespējams www.aslimnica.lv vai https://new.eveselibaspunkts.lv/lv


Ilga Namniece
Preses sekretāre

Sabiedrisko attiecību daļa

Tālr. 6704 2616, 29808285

Ilga.Namniece@aslimnica.lv

www.aslimnica.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv