24.10.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
296, pašlaik vēro: 22.

» SākumlapaVides inspektori veic pastiprinātu kontroli un reidus lašveidīgo zivju lieguma laikā
Foto: Agris Ķesa


Pārgaujas novada pašvaldība vēlas atgādināt, ka joprojām spēkā ir lašveidīgo zivju ieguves liegums Gaujas un tās baseina upēs, kura laikā makšķerēšana ar mākslīgo ēsmu ir aizliegta.

Informējam, ka Pārgaujas novada pašvaldības vides aizsardzības inspektors kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes vides inspektoriem turpina pastiprinātu kontroli lašveidīgo zivju lieguma laikā Gaujas upē un tās pietekupēs, kā arī  darām zināmu, ka minēto reidu laikā ir izņemti vairāki nelegāli zivju iegūšanas rīki.  

Atkārtoti atgādinām, ka lašveidīgo zivju (lašu, taimiņu un strautu foreļu) saudzēšanas periods jeb ieguves liegums ir spēkā līdz 31. decembrim, par vienu nelikumīgi iegūtu zivi lieguma laikā paredzētā zaudējuma atlīdzība ir līdz 715 eiro.

Būsim saudzīgi pret dabu un aicinām iedzīvotājus ziņot par manītiem pārkāpumiem.


Agris Ķesa, 
vides aizsardzības inspektors© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv