28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
36, pašlaik vēro: 12.

» SākumlapaAtkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi tiek sniegti pēc plānotā grafika, noteikti atsevišķi ierobežojumi klātienes pakalpojumos

SIA “ZAAO” turpina atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu, ievērojot drošības pasākumus darbinieku un klientu veselības aizsardzībai.

Šobrīd noteikti atsevišķi ierobežojumi pakalpojumu sniegšanā.


LĪGUMU SLĒGŠANA

Valmieras birojā klientu apkalpošana netiek veikta klātienē, pieteikumi tiek pieņemti pa tālr.64281250, e-pastā: zaao@zaao.lv vai caur uzņēmuma mājas lapu www.zaao.lv. Parakstītus līgumus nepieciešamības gadījumā iespējams ievietot pasta kastē pie biroja ārdurvīm.

Aicinām nedoties slēgt pakalpojumu līgumus klātienē arī uz EKO laukumiem-birojiem, bet risināt visus jautājumus pa tālr.64281250 vai e-pastā: zaao@zaao.lv.

SKAIDRAS NAUDAS NORĒĶINI

EKO laukumos saņemot maksas pakalpojumus, tai skaitā nododot lielgabarīta, būvniecības un zaļos atkritumus, nepieciešamības gadījumā ir iespējams norēķināties ar skaidru naudu.


Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe” piedāvājam norēķināties ar maksājumu karti vai samaksu veikt ar pārskaitījumu. Nepieciešamības gadījumā skaidras naudas norēķini ir iespējami, ievērojot norādītās drošības prasības.

KONTEINERU TUKŠOŠANA

Sadzīves atkritumu konteineru un dalīti vāktu atkritumu konteineru tukšošana NOTIEK pēc plānotā grafika.

ATSEVIŠĶU PAKALPOJUMU SNIEGŠANĀ NOTEIKTI IEROBEŽOJUMI

Pārtraukta pakalpojumu sniegšana, kas saistīta ar tiešu kontaktu ar klientu birojos, tai skaitā braukšana uz birojiem pēc “Videi draudzīgs birojs” kastu satura. Daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās makulatūras kastes tiek tukšotas.


Nolietotas elektrotehnikas savākšana no adreses tiek veikta, ja klients var nodrošināt, ka nolietotā elektrotehnika tiek novietota ārpus telpām.

Mācību process Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA” pārtraukts līdz 13.novembrim. Videi draudzīgus padomus varat atrast URDA mājas lapā www.urda.lv un sociālo tīklu kontos, padomus un materiālus mācību saturam vaicājiet vides izglītības pedagogiem e-pastā: izglitiba@zaao.lv.

 

!Atgādinām, ka vienreizlietojamās sejas maskas un vienreizlietojamie cimdi ir sadzīves atkritumi un tos NEDRĪKST ievietot iepakojuma vai tekstila konteineros. Ja mājsaimniecībā ir COVID-19 slimnieks, tad atkritumi jāizmet sadzīves atkritumu konteinerā dubultā aizsietā maisā.

Aktuālā informācija par pakalpojumu sniegšanu COVID-19 laikā pieejama www.zaao.lv zem banera ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA COVID-19.

Vēlam visiem labu veselību un atbildīgu rīcību!  

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību speciāliste


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv