23.10.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
301, pašlaik vēro: 26.

» SākumlapaIzglītojošs bezmaksas seminārs "Digitālais mārketings".

LLKC Cēsu konsultāciju birojs Valsts lauku tīkla aktivitātes "Informatīvu un izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā" ietvaros rīko izglītojošu bezmaksas semināru "Digitālais mārketings".

Seminārā paredzētas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības, tāpēc dalībniekiem vēlams ņemt līdzi savus portatīvos datorus.

Seminārs notiks š.g.21. oktobrī Cēsīs, Bērzaines ielā 5, 1. stāva semināru zālē, pulksten 10.00 (kopējais semināra ilgums no 10.00-16.30).

Semināru vadīs pasniedzējs Jeremejs Reinis Druvietis, Biznesa treneris, mentors un koučs, pasniedzējs Banku augstskolā un Komercizglītības centrā (KIC).

!!! Sakarā ar drošības noteikumu ievērošanu, saistībā ar vīrusa COVID-19 izplatību, kā arī ar mācību kvalitātes nodrošināšanu, seminārā ir stingri  ierobežots dalībnieku skaits.

Semināram obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 19. oktobrim, zvanot 29135291 vai rakstot gunda.kazerovska@llkc.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv