20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
185, pašlaik vēro: 16.

» SākumlapaPārgaujas novada jaunieši īstenos projektu, lai veicinātu medijpratības prasmes
 

Jūlija beigās Pārgaujas novada pašvaldība saņēma Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras lēmumu par maijā programmā “Eiropas solidaritātes korpuss” iesniegto projekta pieteikuma “Pārgaujas novada jauniešu un sabiedrības medijpratības un digitālo prasmju veicināšana “Medijpratēja formula”” apstiprināšanu.


Projekta īstenošana tiek uzsākta 2020.gada septembrī un ilgs 7 mēnešus. Īstenojot šo projektu, jaunieši vēlas vērst sabiedrības uzmanību medijpratības jautājumu nozīmei, veidojot Pārgaujas novada vietējo kopienu atbildīgāku, labāk sagatavotāku un spējīgāku domāt kritiski, kā arī analizēt pieejamo informāciju un orientēties mediju pasaulē. Plānots, ka projekta ietvaros notiks 5 darbnīcas par dažādām medijpratības komponentēm – mūsdienu mediju vide, kritiskā domāšana, ietekmējošā komunikācija un faktu pārbaudīšana, tiešsaistes, sociālo mediju vide un datu drošība, vizuālā komunikācija un satura radīšana. Darbnīcu vadīšanai tiks piesaistīti minēto nozaru speciālisti. Projekta rezultātā jaunieši, tā dalībnieki, veidos informatīvu materiālu par medijpratības komponentēm un būtiskāko, lai ikviens spētu vadīties un neapjukt mūsdienās tik plašajā informācijas apjomā.


Projekts atbalstīts, piešķirot tam finansējumu 3500 EUR apmērā, un, lai to īstenotu, nav nepieciešams pašvaldības līdzfinansējums. Iesaistīties projekta aktivitātēs varēs jebkurš interesents. Aicinām sekot projekta aktualitātēm Pārgaujas novada pašvaldības un Pārgaujas novada jauniešu sociālo mediju profilos – Facebook un Instagram.


Projekts “Pārgaujas novada jauniešu un sabiedrības medijpratības un digitālo prasmju veicināšana “Medijpratēja formula”” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
Iluta Balode,

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa

 

 

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv