18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
351, pašlaik vēro: 19.

» Sākumlapa



Atlētiskās vingrošanas trešais posms noslēdzies Amatas novada Līvos
Atlētiskās vingrošanas trešajā posmā sieviešu dzimuma pārstāvēm vajadzēja izpildīt pievilkšanos kārienā balstā, atspiešanos balstā guļus un ķermeņa augšdaļas pacelšanu uz laiku vienā minūtē. Vīriešu dzimuma pārstāvjiem pievilkšanās kārienā, atspiešanās līdztekās un ķermeņa augšdaļas pacelšanu uz laiku vienā minūtē.

Jaunietēm

1.vieta Alise Kārkliņa, Amatas novads
2.vieta Estere Liniņa, Limbažu novads

Jauniešu kategorijā
1.vieta Ivans Spicins, Amatas novads
2.vieta Haralds Dambis, Amatas novads
3.vieta-Rihards Tomsons, Kocēnu novads

Sieviešu kategorijā
1.vieta Daiga Hofmane, Pārgaujas novads
2.vieta Olga Oraševska, Pārgaujas novads
3.vieta Anastasija Gammeršmite, Pārgaujas novads

Vīriešu kategorijā
1.vieta Juris Liniņš, Limbažu novads
2.vieta Jurijs Gammeršmits, Pārgaujas novads
3.vieta Edgars Stepanovs, Amatas novads

Senioru kategorijā
1.vieta Edijs Seleckis, Kocēnu novads
2.vieta Ivars Oraševskis, Pārgaujas novads

Personām ar kustību traucējumiem
1.vieta Artjoms Beršedovs, Valmiera (Stars S)
2.vieta Elvis Kazaks, Valmiera (Stars S)
3.vieta- Artis Čakstens, Valmiera (Stars S)

1.vieta Silga Trumpe, Valmiera (Stars S)

Absolūtajā vērtējumā

vīr. dzim. kat.
1.vieta- Juris Liniņš(99 punkti)-Limbažu novads
2.vieta-Jurijs Gammeršmits(98 punkti)-Pārgaujas novads
3.vieta- Edgars Stepanovs(85 punkti)-Amatas novads

siev.dzim.kat.
1.vieta Daiga Hofmane (115 punkti), Pārgaujas novads
2.vieta Olga Oraševska (108 punkti), Pārgaujas novads
3.vieta Alise Kārkliņa (105 punkti), Amatas novads

Sacensības atbalstīja Latvijas tautas sporta asociācija, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas sporta federāciju padome, Amatas novada pašvaldība


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv