18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
354, pašlaik vēro: 8.

» SākumlapaUzsākti valsts autoceļa Cēsis - Raiskums – Auciems pārbūves darbi
 

Jūlija beigās uzsākti būvdarbi valsts autoceļa V287 Cēsis – Raiskums – Auciems 5,030 - 6,300 km. Autoceļš jau vairākkārt ticis iekļauts pārbūvējamo ceļu sarakstā, tomēr iepriekš būvdarbi atlikti.

Būvdarbu laikā plānoti grāvju rakšanas, liekās grunts aizvešanas un celmu frēzēšanas darbi, kā arī teritorijas attīrīšana no krūmiem. Ceļa posmam tiks veikta divkārtu virsmas apstrāde, kad grants seguma vietā ceļš iegūst melnu segumu, kas līdzinās asfaltam. Šādi uzlabots ceļa segums ir komfortablāks braukšanai, neput, kā arī šādiem ceļiem nav nepieciešams veikt greiderēšanu, atšķirībā no grants segumiem.


Minētie darbi tiek finansēti no valsts budžeta, tos veic SIA “Saldus ceļinieks”, un plānots būvdarbus pabeigt š.g. oktobrī. Ceļa posmā, kur notiek būvdarbi, noteikts ātruma ierobežojums 50 km/h un 70 km/h.


Iluta Beķere,

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv