18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
351, pašlaik vēro: 18.

» SākumlapaAr LEADER atbalstu izveidota telpa jauniešu iniciatīvu īstenošanai Rozulas tautas namā
Pagājušā gada nogalē Lauku atbalsta dienestā tikai apstiprināts Pārgaujas novada pašvaldības projekta iesniegums “Radošās istabas izveide Pārgaujas novada jauniešu iniciatīvu īstenošanai” (Nr.19-09-AL20-A019.2202-000010). Pēc tirgus izpētes veikšanas, pavasarī veikti telpas atjaunošanas darbi, kā ietvaros atjaunots grīdas segums, apšūtas mūra sienas, atjaunota elektroinstalācija, tādejādi radot patīkamu telpu, kurā drīzumā varēs pulcēties novada jaunieši dažādu aktivitāšu īstenošanai. Telpa iekārtota jauniešu vajadzībām, iegādājoties pārveidojamu moduļu galdu radošām darbnīcām, semināriem un sanāksmēm, slēdzamu kumodi dažādu dokumentu uzglabāšanai, kā arī ērtus sēžammaisus filmu un spēļu vakariem. Par telpas izmantošanu un jauniešu aktivitātēm tajā rūpēsies jaunatnes lietu speciāliste.

Sekojot līdzi aktuālajai situācijai, kas saistīta ar COVID-19 ierobežošanu, tiek plānots, ka 2020.gada septembrī, sākoties jaunam mācību gadam, telpā jauniešu iniciatīvu īstenošanai notiks atklāšanas  pasākums, kur vienkopus tiks aicināti gan lēmumu pieņēmēji, gan jaunieši, gan darbā ar jaunatni iesaistītie.

ELFLA Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstības stratēģija)" apakšpasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" līdzfinansētajam projektam Nr.19-09-AL20-A019.2202-000010 “ Radošās istabas izveide Pārgaujas novada jauniešu iniciatīvu īstenošanai” piesaistītais publiskais finansējums ir 90% no attiecināmo izmaksu sumas, pārējos izdevumus sedz Pārgaujas novada pašvaldība.
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv