20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
203, pašlaik vēro: 17.

» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldības darbs pēc ārkārtējās situācijas beigām

 

Kopš 2020. gada 13. marta visā valstī bija izsludināta ārkārtējā situācija ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību valstī. Ārkārtējās situācijas laikā tika ieviesti dažādi būtiski ierobežojumi, kas attiecās uz pulcēšanos, iestāžu apmeklēšanu u.c. Tā ilga apmēram 16 nedēļas. Lai gan 9. jūnijs bija pēdējā ārkārtējās situācijas pēdējā diena, tas nenozīmē, ka visi piesardzības pasākumi un distancēšanās ierobežojumi ir atcelti.

Ministru kabineta (MK) noteikumi nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kas stājās spēkā 2020. gada 10. jūnijā, nosaka epidemioloģiskās drošības pasākumus, kas turpmāk, ārkārtējai situācijai beidzoties, veicami, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību. Pamatojoties uz MK noteikumiem, Pārgaujas novada pašvaldība turpinās savu darbu aiz slēgtām durvīm, bet apmeklētājiem būs iespējams apmeklēt pašvaldības pagastu pārvaldes arī klātienē, iepriekš sazinoties ar atbildīgajiem speciālistiem un kopīgi novērtējot situāciju un to, vai pakalpojuma saņemšanai nepieciešams apmeklēt pašvaldību klātienē. Dodoties uz pagastu pārvaldēm klātienē, to apmeklētājiem būs nepieciešams ievērot epidemioloģiskos drošības pasākumus.

Lai gan sākusies vasara, ārkārtējā situācija beigusies, Pārgaujas novada pašvaldība joprojām aicina iedzīvotājus būt atbildīgus, ievērojot visus noteiktos piesardzības pasākumus un distancēšanās un pulcēšanās ierobežojumus – ievērot 2m distanci, regulāri mazgāt un dezinficēt rokas, būt piesardzīgiem un apdomīgiem!

Viedtālruņu īpašniekus aicinām izmantot lietotni “Apturi Covid”, kas ir Latvijā radīts digitāls risinājums, lai palīdzētu valstī ierobežot vīrusa izplatību, un ātrāk uzzinātu, vai ir bijis kontakts ar Covid-19 saslimušo, kā arī tā varētu atvieglot kontaktu meklēšanu un paātrināt testēšanas laiku. Mobilo lietotni iespējams pieejama gan Android, gan iOS lietotājiem.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv