22.10.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
456, pašlaik vēro: 20.

» SākumlapaProjekta “STAR” ietvaros starptautiskas vizītes vietā notiek vebinārs
 Foto: Pārgaujas novada prezentācija vebinārā

Pārgaujas novada pašvaldība ir partnerorganizācija starptautiskā projektā “STAR” jeb “STreet ARt”, ko finansē Eiropas Savienības programma “Eiropa pilsoņiem” (Europe for Citizens). Projekts paredz gan partneru tikšanās, gan vietējo aktivitāšu īstenošanu. Tā kā dotajā brīdī nav iespējams ceļot, vadošie partneri – Arcugnano pašvaldība Itālijā – nolēma aprīlī plānoto partneru iepazīšanās tikšanos organizēt attālināti. 4. jūnijā notika projekta “STAR” vebinārs, kurā piedalījās dalībnieki no visām projekta partnerorganizācijām – no Latvijas, Itālijas, Portugāles, Kosovas, Nīderlandes, Slovēnijas, Albānijas, Rumānijas, Čehijas, Polijas, Bosnijas un Hercogevinas, Vācijas un Serbijas.

Vebināra laikā projektā iesaistītās partnerorganizācijas diskutēja par ielu mākslu kā instrumentu dažādu sociālu problēmu risināšanai, daloties ar savu pieredzi un labajiem piemēriem, kur ielu māksla pilsētās un apdzīvotās vietās bijis impulss pilsoniskās līdzdalības veicināšanai, aizmirstu vai industriālo teritoriju atdzīvināšanai, kā arī nevienlīdzības mazināšanai, jauniešu ar mazākām iespējām un īpašām vajadzībām iesaistīšanai aktivitātēs, rasisma un sociālās atstumtības mazināšanai, kā arī vides problēmu aktualizēšanai. Vebināra otrajā daļā projekta partnerorganizācijas pastāstīja par sevi, iepazīstinot ar savu darbību, kā arī idejām, ko plāno īstenot vietējā līmenī projekta ietvaros.

Par Pārgaujas novada pašvaldību vebinārā stāstīja sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste Iluta Beķere, iepazīstinot ar pašvaldību, kā arī pastāstot par iespējamajiem variantiem vietējā mēroga aktivitātēm projekta ietvaros. Plašāka informācija par projektu un plānotajām aktivitātēm tiks publicēta drīzumā, kad tās tiks saskaņotas ar projekta vadošajiem partneriem.
Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa