28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
47, pašlaik vēro: 11.

» SākumlapaIkgadējā jaundzimušo godināšana klātienē šogad nenotiks
 

Kā ierasts, katru gadu Pārgaujas novada pašvaldība organizēja īpašu pasākumu, kurā tika sveikti jaundzimušie, kas Pārgaujas novadu turpmāk sauks par savām mājām. Dažiem bērniņiem šis ir viņu pirmais publiskais pasākums, kam ģimenes īpaši gatavojas un ļoti gaida, tomēr šogad šis pasākums klātienē nenotiks.

Ņemot vērā Latvijā noteikto ārkārtējo situāciju, piesardzības pasākumus, kas jāievēro publiskos notikumos, kā arī to, ka bērni ir uzņēmīgāki dažādām slimībām, tika nolemts, ka jaundzimušo godināšanas pasākums tiek atcelts.

Pārgaujas novada pašvaldība ļoti priecājas par ikvienu jaundzimušo, un, neskatoties uz to, ka jaundzimušo godināšanas pasākuma šogad nebūs, 2019. gadā dzimušie bērniņi, kuru dzīvesvieta deklarēta Pārgaujas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, tiks sveikti.

2019. gadā dzimušo bērnu vecākiem drīzumā uz dzīvesvietas adresi tiks nosūtīts aicinājums ierasties pēc dāvaniņas.

 

Vairāk informācijas:

Laima Poriete,

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja,
tālr.: 29465472


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv