20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
183, pašlaik vēro: 16.

» SākumlapaNo 11.maija atsāksies ambulatorās konsultācijas un diagnostiskie izmeklējumi Cēsu Klīnikā

No 11.maija atsāksies ambulatorās konsultācijas un diagnostiskie izmeklējumi

No 11.maija Cēsu klīnika paplašinās pieejamību ambulatorajām speciālistu konsultācijām un diagnostiskiem izmeklējumiem. Ir atjaunota iespēja pierakstīties gan ar e-pierakstu, gan reģistratūrā. 

Ar visiem pacientiem, kam vizītes bija atceltas vai pārceltas, jau esam sazinājušies, un pašlaik var pieteikt jaunas vizītes. Gadījumos, ja rinda ir garāka par mēnesi, meklējam iespējas piedāvāt papildu  laikus speciālistu konsultācijām un izmeklējumiem, lai atbalstītu pacientus, kam ierobežojumu dēļ varēja samilzt kādas veselības problēmas. Diemžēl ir divi pakalpojumi, uz kuriem rindas jau pašlaik ir līdz gada beigām. Tie ir EHO kardiogrāfijas un galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfijas izmeklējumi.

Pacientu un darbinieku drošībai, lai ievērotu distanci un mazinātu savstarpējo kontaktu iespēju, pacientus aicinām uz vizītēm ierasties ne agrāk kā 20 minūtes pirms noteiktās konsultācijas laika, kā arī izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi pavadošās personas. Jebkādi pakalpojumi tiks sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta.


Lūgums pacientiem, kas ierodas uz ambulatoriem izmeklējumiem un konsultācijām, ievērot klīnikā noteiktos epidemioloģiskos pasākumus infekcijas izplatīšanās riska mazināšanai. Neievērojot šos nosacījumus, ārstniecības personām ir tiesības atteikt izmeklējumus un konsultācijas.

Plānveida operācijas plānots atsākt no 18.maija, esam gatavi atsākt ķirurģijas dienas stacionāra darbu, bet tā atsākšana būs atkarīga no atbilstoša Veselības ministrijas lēmuma, uz kuru vēl gaidām.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv